Do vianočného programu, ktorý sa nakrúcal prednedávnom v Piešťanoch, Ivetu Bartošovú pozval jej dlhoročný priateľ a kolega Otto Weiter.

Iveta je vo forme

„S Ivetou sa poznáme roky, robili sme Pomádu. Je perfektná, veľmi si ju vážim ako človeka s veľkým srdiečkom, ktorý je milý, a v živote to nemala vždy ľahké,“ myslí si Weiter, ktorý nevylučuje aj ďalšiu spoluprácu s blondínkou. „Uvidíme, aká bude spolupráca v budúcnosti. To slovo síce ešte nepadlo, ale visí to vo vzduchu,“ povedal pre Plus JEDEN DEŇ.

Ivetu pri svojom príchode na javisko doslova zdvihla piešťanské publikum zo sedadiel. Dojatá speváčka len - len udržala emócie a nerozplakala sa od šťastia. Ako sama priznáva, na Slovensko chodí veľmi rada a tunajšie publikum ju vždy vrelo privíta.

„Mám tu naozaj veľa fanúšikov, bolo to vidieť aj na tomto koncerte. Bol to nádherný pocit, keď ľudia vstávali zo sedadiel,“ prezradila po koncerte speváčka. Hudobný program, ktorý pripravuje Otto Weiter v spolupráci s režisérom Petrom Ňunézom vyvolal pozitívne ohlasy predovšetkým u strednej a  staršej generácie.

Toto nie je Repete!

Mnohí si myslia, že na obrazovku sa vrátila obľúbená pesničková relácia Repete. „Tento Vianočný koncert bol vlastne desiatym dielom relácie. Nie je to pokračovanie Repete, ako to niekto označuje. Takéto hudobno-zábavné programy sú úspešné v Rakúsku, v Nemecku, v Taliansku, u nás je tento druh hudby stále akosi zavrhovaný. Cieľom je spojiť mladých spevákov tohto žánru s tými, čo už sú známi. Je to nový program, lebo 15 rokov nič také u nás nebolo,“ vysvetľuje Otto Weiter.


Spolu s manželkou známy spevák do  vianočného programu pozval aj známe legendy Oľgu Szabovú, Lýdiu Volejníčkovú, Roba Kazíka, Jozefa Ivašku či Helenu Vrtichovú.