V hre je niekoľko sto miliónov! Keď sa v roku 2014 Angelina a Brad Pitt zosobášili na rozprávkovom zámku vo Francúzsku, ani len netušili, že sa o neho jedného dňa „pobijú". Zámok Miraval vo francúzskom meste Correns vlastnila pôvodne firma Brada Pitta s názvom Quimicum so 60-percentným podielom a spoločnosť Angeliny s názvom Nouvel 40-percentným podielom. Tri roky pred rozvodom sa však podiel vyrovnal a každý z nich mal vo vlastníctve polovicu.

FOTO ZÁMKU NÁJDETE V GALÉRII

Podľa najnovších súdnych dokumentov, ktoré získal britský denník Daily Mail, sa však Angelina pokúsila predať svoju polovicu bez vedomia Pitta a obísť tak jeho predkupné právo. "Angelinine činy voči Bradovi sú neustále pomstychtivé," prezradil zdroj britskému denníku. 

Bitka o zámok za 140 miliónov eur

Prominentný párik sa zosobášil na romantickom francúzskom zámku Miraval 23. augusta 2014 len za prítomnosti svojich šiestich detí a ďalších 22 hostí. "Náš veľký deň bol plný smiechu a krásnych chvíľ s našimi deťmi a rodinou,“ povedala dvojica britským magazínom Hello a People.

Angelina a Pitt mali svadbu na zámku Chateau Miraval.
Zdroj: Instagram

Po piatich rokoch manželstva sa však ich cesty rozdelili a Angelina sa rozhodla podať žiadosť o rozvod. Odkedy najmedializovanejší pár Hollywoodu nezdieľa spoločnú domácnosť, všetky ich spoločné deti, adoptované aj biologické, žijú so svojou matkou Angelinou v Los Angeles a s otcom Bradom, ktorý býva od nich iba 5 minút cesty, sa stretávajú iba zriedkakedy. 

Keďže sú obaja herci pracovne vyťažení, romantický zámok vo Francúzsku, na ktorom kedysi spečatili svoju lásku a ktorý má hodnotu 160 miliónov, je zrejme dlhšie neobývaný. S výnimkou minulého roku, keď naň zobral Pitt svoju milenku, nemeckú modelku Nicole Poturalski. Ktovie, aj to môže byť jedným z dôvodov, prečo sa ho chce Anglina čo najrýchlejšie zbaviť!

Prečítajte si aj: