Najslávnejšie manželstvo Hollywoodu sa rozpadlo v roku 2016 a odvtedy Angelina a Brad bojovali o šesticu detí, ktoré spolu majú alebo si adoptovali. Prvé kolo vyhrala Angelina, keď získala od súdu dočasné plné opatrovníctvo, zatiaľ čo herec mohol svojich potomkov  navštevovať len pod dohľadom. Tomu je však koniec. 

NOVÉ FOTO CHUDEJ HEREČKY V GALÉRII

Súd rozhodol v prospech Pitta a o deti sa budú teraz starať na striedačku. Podľa britského denníka Daily Mail sa Angelina proti rozsudku odvolala a o to, aby deti dostala výlučne do svojej starostlivosti, bojuje ďalej. Či sa jej to podarí, je však otázne. Brad Pitt si aktuálne najal nového právneho zástupcu Teda Boutrousa. Aby toho nebolo málo, dvojica sa ešte musí vyrovnať s otázkou financií. Angelina aj Pitt totiž vlastnia majetok v hodnote niekoľko miliónov dolárov. 

Angelina Jolie a Brad Pitt s deťmi.
Zdroj: PROFIMEDIA

Herečka si ešte minulý rok kúpila luxusnú vilu za 25 miliónov dolárov, ktorá sa nachádza od domova Pitta necelých 5 minút. "Chcela som, aby  bývali blízko pri otcovi," povedala Angelina, ktorá trávi so svojimi deťmi takmer každý jeden deň a dokonca si ich bráva aj na nakrúcanie. Angelina podala žiadosť o rozvod s hercom v roku 2016. "Bolo to najlepšie, čo som mohla spraviť. Musela som chrániť moje deti," povedala pre indický Vogue ešte minulý rok. V Hollywoode sa v tom čase pošuškávalo, že Pitt pod vplyvom alkoholu zaútočil na Angelinu. Nakoniec mu v tom zabránil najstarší syn Maddox, ktorý na súde vypovedal proti Pittovi. 

Prečítajte si aj: