Viac FOTO nájdete TU!

Na zverejnených fotografiách si Megan obliekla úzke čierne bikiny, ktoré dokonale zvýraznili jej závideniahodné krivky. Horný diel bikín bez ramienok s pútavým výrezom ponechal len málo na predstavivosť, zatiaľ čo nízke nohavičky so strihom do V dodali záberom extra nádych erotiky.

Zdroj: Getty Images

Ale nebola to len Meganina neuveriteľná postava a bujné poprsie, čo ohromili fanúšikov. Pozornosť pútali aj jej úchvatné vlasy a dokonca nové tetovanie, ktorým sa na záberoch pochválila. Navyše sú zverejnené zábery bez vylepšenia a bez filtrov. Fanúšikovia teraz špekulujú o jeho symbolike. Mnohí veria, že predstavuje slobodu alebo uvoľnenie, ale herečka jeho význam zatiaľ neprezradila.

Priznala psychickú poruchu

Tieto ohromujúce fotografie a záujem fanúšikov prichádzajú po Meganinom odvážnom odhalení o jej boji s vážnou psychickou poruchou - telesnou dysmorfiou. Napriek svojej pozoruhodnej kráse priznala, že má problém vidieť samu seba ako ju vidia ostatní. "Nikdy v mojom živote nie je bod, keď by som milovala svoje telo. Nikdy, nikdy," povedala úprimne počas rozhovoru pre magazín Sports Illustrated, pre ktorý pózovala na titulke v bikinách. Meganina úprimnosť zarezonovala u fanúšikov po celom svete a inšpirovala ostatných, aby prijali svoju vlastnú cestu sebalásky.

Anketa
Stretli ste sa už s touto psychickou poruchou?

Psychická porucha, ktorá núti človeka pochybovať o svojom vzhľade a upriamuje jeho pozornosť na nedostatky, je pravdepodobne aj dôvodom množstva plastických operácii, ktoré Megan podstúpila.

Prečítajte si aj: