Viac FOTO nájdete TU!

"Ja? Som príliš krásna na platenie výletu, muži platia za mňa." To sú slová modelky OnlyFans, Sam Parks, ktorá priznáva, že nikdy v živote nemusela platiť za letenky, pretože sa vždy nájde nejaký bohatý muž, ktorý to za ňu urobí.

Zdroj: instagram @sammparks, @bota_mgmt

26-ročná hviezda známej platformy si tak môže dopriať život v luxuse a pohodlí zložený z cestovania medzi Dubajom a Los Angeles bez toho, aby musela minúť čo i len cent. Koniec koncov, byť krásna je tromf, najmä v dnešných časoch, tak prečo nevyužiť svoj vzhľad a cestovať po svete bez toho, aby ste minuli čo i len cent? A presne to sa rozhodla urobiť Sam, austrálska modelka, ktorá si povedala, že si cestu do zahraničia nikdy nemusela platiť z vlastného vrecka.

Viac FOTO Sam nájdete TU!

Tieto vyhlásenia, ktoré okamžite obleteli svet, urobila samotná Sam v najnovšej epizóde podcastu Jacksona O'Dohertyho „Shadow Banned“, kde so svojou priateľkou Anitou Cassin diskutovali o výhodách toho, že je obzvlášť krásna žena. 

Anketa
Dali by ste si od cudzích mužov platiť výlety?

"Som taká krásna, že môžem lietať zadarmo," priznala Sam bez prílišnej hanby predtým, ako hovorila o nekonečných možnostiach, ktoré OnlyFans ponúka. V skutočnosti modelka spresnila, že je jedno, či cestuje za prácou alebo zábavou, vždy cestuje zadarmo: „Cestujem zadarmo, chcem si len užívať život“. 

Prečítajte si tiež: