Viac FOTO Willisa v Disneylande nájdete TU!

Bruce Willis sa na veľkú radosť fanúšikov veselo usmial, keď si počas výletu do Disneylandu užíval jazdu na Splash Mountain. Zachytáva to nové video na Instagrame, ktoré vo štvrtok zdieľala jeho manželka Emma Heming. 

Bruce Willis a Emma Heming si v roku 2019 obnovili svoje manželské sľuby.
Zdroj: instagram @emmahemingwillis

Video, ktoré počas návštevy Disneylandu nakrúcala Willisova manželka Emma, zachytáva herca s dcérou na horskej dráhe. Bruce na záberoch vtipkuje, zakrýva svojej dcére oči a veselo sa smeje. „Stavte sa, že táto rodina sa vráti za zábavou a smiechom, keď sa znova otvoríte ako Tiana Bayou! Vďaka za všetky spomienky, Splash Mountain," napísala Bruceova manželka ku krásnym záberom na sociálnej sieti Instagram.

Nie je známe, kedy zábery Willisa v zábavnom parku vznikli, no podľa sprievodného textu rozhodne nebudú posledné. Rodina Willisa robí všetko pre to, aby sa zdravotný stav herca nezhoršoval a aby si mohol čo najdlhšie užívať život s rodinou a priateľmi.

Detaily o jeho diagnóze

O zdravotnom stave herca prehovorila uplynulý týždeň aj jeho dcéra Tallulah (32). Tá prezradila smutné detaily, o ktorých nikto nevedel. „Začalo sa to vágnym nereagovaním, ktoré si rodina spájala so stratou sluchu. Neskôr bolo nereagovanie intenzívnejšie a ja som si to občas brala osobne,“ zverila sa magazínu Vogue Tallulah. „Mal dve malé deti s mojou nevlastnou matkou Emmou Heming Willis a myslela som si, že o mňa stratil záujem. Aj keď to nemohlo byť viac vzdialené pravde, mučila som svoj adolescentný mozog pálčivými myšlienkami, že pre moju matku nie som dostatočne krásna a pre môjho otca dostatočne zaujímavá,“ priznala spätne prostredná dcéra akčného hrdinu z prvého manželstva.

Tallulah v rozhovore priznala aj boj s anorexiou.
Zdroj: Profimedia

Teraz sa hanbí za to, že v čase, keď jej otec ticho zápasil s krutou chorobou, ona sa vyžívala v chudnutí a postavou sa chválila na Instagrame. Tallulah zároveň priznala boj s anorexiou, ADHD a tiež hraničnou poruchou osobnosti. V čase najväčšej krízy sa dostala až na nebezpečných 40 kilogramov.

Prečítajte si tiež: