Z malého štrbavého dievčatka je veľká pubertiačka. Suri Cruise oslávila 18. apríla 15 rokov, už dávno predtým však začala žiť život typického dospeláka. Pred rokom si napríklad s kamoškami odskočila na večeru a keď sa všetky najedli, hrdo vytasila svoju platobnú kartu a všetko zaplatila. Žeby ju už začali chytať maniere po slávnych rodičoch? Nuž, Suri sa so svojím slávnym otcom nestretla už niekoľko rokov a jej matka, Katie Holmes, sa snaží držať nohami pri zemi. 

NOVÉ FOTO KRÁSNEJ SURI V GALÉRII

Čím je však Suri staršia, tým viac času trávi s priateľmi alebo úplne osamote. V čase, keď jej slávny otec nakrúcal pokračovanie filmovej série Mission: Impossible a jej mama randila so šéfkuchárom talianskeho pôvodu, 33-ročným Emiliom Vitolom, s ktorým sa rozišla tohto roku v apríli, si Suri vystačila úplne sama a spoločnosť jej robili najmä dvaja štvornohí chlpáči. 

Anketa
Na koho sa Suri podobá viac?

Katie Holmes a Tom Cruise sa rozišli po šiestich rokoch, v roku 2012, keď mala Suri iba 6 rokov. Výchovy dcérky sa okamžite ujala starostlivá matka Katie, ktorá ju chcela ochrániť pred pazúrmi scientologickej cirkvi, do ktorej Tom zviedol aj deti zo vzťahu s Nicol Kidman. Cruise je scientológom od roku 1980. S náboženstvom ho zoznámila jeho prvá manželka, herečka Mimo Rogers, ktorej otec patril k zakladajúcim členom. 

Mohlo by vás zaujímať: