Pľuščenkovci sa do povedomia verejnosti dostali nielen vďaka svojej krasokorčuliarskej povesti, ale preslávil ich aj okázalý životný štýl a účasť vo viacerých ruských reklamách. Jevgenij a Jana si žijú v priam rozprávkovom luxuse a to sa vie, že radi doprajú aj svojim deťom.

FOTO z luxusného života Pľuščenkovcov nájdete v galérii >>

Malý Saša síce dostane, na čo si zmyslí, no otec ho už odmalička cepuje, aby z neho vychoval dôstojného nástupcu. Malý Pľuščenko sa teda pýši nielen prezývkou malý cár, lebo si žije ako nejaký ruský panovník, no poctivo maká na tréningoch s otcom a ľadová plocha je jeho druhým domovom.

Vďaka drezúre sa preto Pľuščenkovci neraz dostali pod paľbu kritiky, pretože fanúšikovia im vyčítali, že Saša nemá žiadne detstvo, len neustále trénuje piruety.

Aby teda Jevgenij spravil svojmu prvorodenému radosť, doprial mu darček, po ktorom túži väčšina detí – rozkošné šteniatko! A keďže Pľuščenko nie je žiadny trochár, psov kúpil do rodiny hneď dvoch, hoci jednu čivavu už mali predtým. Po novom má teda slávny krasokorčuliar doma trojčlenný zverinec a k tomu dve deti.

Malý Arsenij zasa nedávno slávil krstiny a prvé narodeniny a hoci si z toho on sám zrejme veľa pamätať nebude, hostia na okázalú veselicu nezabudnú nikdy.

Jedlo sa podávalo na dlhých zdobených stoloch, operadlá stoličiek zdobilo veľké „A“, teda prvé písmeno mena malého Arsenija, a obrovský altánok pod šírym nebom skrášľovali krištáľové lustre.

Samozrejmosťou boli aj koláčiky a trojposchodová torta s Áčkom navrchu.

Pozrite si aj: