Vianočné videá a instagramové fotky u Pľuščenkových dokazujú, že s peniazmi nemajú žiaden problém. Majstrom sveta sa Jevgenij stal síce už pred nejakou dobou, no peniaze sa mu do vrecka sypú stále. Malý Alexaner, ktorý kráča v otcových šľapajách, okrem iného pôsobí aj ako detský model. Rodičia ho dennodenne zaplavujú hromadou hračiek a luxusu od výmyslu sveta. No na fotkách z osláv chlapec vôbec nevyzerá šťastne.

Fotky ich prepychu nájdete v galérii <<

Pľuščenko a jeho bohatá rodina
Pľuščenko a jeho bohatá rodina
Zdroj: instagram

Na sociálnych sieťach sa to len hemží videami, na ktorých malý Alexander tvrdo trénuje. Ľudia tak majú pocit, akoby chlapec nemal žiadne detstvo, čo sa odzrkadľuje pochopiteľne aj na jeho správani a predovšetkým psychike. Na prvý pohľad Alex vôbec nepôsobí dojmom dieťaťa, ktoré sa teší zo života. Rodičom to však, zdá sa, vôbec neprekáža. Tvrda, že je ich syn spokojný a šťastný. 

 "Saša je v siedmom nebi a srší z neho šťastie," povedal hrdý otec Jevgenij Pľuščenko. "Mnoho ľudí si myslí, že som k nemu príliš tvrdá," hovorí matka chlapca Jana (45), ktorá pôsobí ako modelka. "Nemôžete ľutovať svoje dieťa, keď chcete, aby bolo najlepšie na svete. On ten tlak zvláda. Je to športovec..," dodala.