Andrea nie je sama, keďže má dvoch synov. A tí jej dajú riadne zabrať. Ako býva u deti zvykom, vždy niečo vymyslia, aby sa náhodou "mama nenudila".

Bývalá vicemiss a dnes okrem iného aj redaktorka Smotánky však svoje deti zbožňuje a je na ne patrične hrdá, hoci občas ju vedia aj vytočiť. "Karanténu poctivo dodržiavam spolu s Andrém (15) i Alexom (14). Von z domu odchádzam iba na nákupy. Tieto dni si "užijem" najmä upratovanie a státie pri sporáku, keďže synovia sú vo veku, keď by len papali a papali, samozrejme, že iba samé dobroty. Už sa smejem, že potom keď všetko pominie, otvorím si nejakú reštauráciu alebo agentúru na práce v domácnosti," poznamená vtipne.

Priznáva, že najviac jej chýba kontakt s najbližšími - rodičmi, bratom a jeho rodinou, ale aj posedenie s kamarátkami.

Andrea okomentovala túto fotografiu slovami. ,Nastajlovaná,, na nákup. Gumené rukavice - limitovaná edícia z kaučuku, ozvláštnená jemným nánosom púdru, dezinfekciou ,,spod pultu,,..kabelka by L...Slovensko s jedinečnou lykovou rúčkou, materiál PVC a kabát Wanyfer fashion.
Zdroj: archív A.T.

Vsadila na bicykel, hoci...

Dopustiť nedá ani na aktívny oddych a športovanie, ale možnosti na realizáciu týchto aktivít je teraz pomenej. "Korčuľovanie na hrádzi neprichádza do úvahy, preto som si objednala stacionárny bicykel, dúfam, že neskončí napokon ako vešiak na uteráky," smeje sa Andrea.

Ako pozitívum danej situácie je podľa nej to, že pred koronakrízou kvôli pracovnej zaneprázdnenosti nemohla byť s deťmi tak často, ako chcela. Teraz si to však vynahradia.

Bokom neostáva ani biznis

Šarmantná Košičanka nezabúda ani biznis, ktorý úspešne rozbehla len nedávno. "Aj preto spolu so svojou obchodnou partnerkou riešime a premýšľame, ako náš salón krásy ešte viac zlepšiť, zatraktivniť  a hlavne udržať aj potom, keď obmedzenia pominú," dodala bývala vicemiss.

Viac foto TU

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete pod článkom!

Anketa
Súhlasíte s názorom missky, že vaše aktivity sa momentálne obmedzili najmä na varenie, upratovanie a iné domáce práce?

Mohlo by vás zaujímať: