Tip na článok
EBE 10 Bali - Na snímke zdravotnícky pracovník odoberá vzorku krvi na test prítomnosti nového koronavírusu obyvateľovi na Bali v Indonézii 11. mája 2020. FOTO TASR/AP
A health worker collects blood sample for the coronavirus antibody test in Bali, Indonesia on Monday, May 11, 2020. (AP Photo/Firdia Lisnawati)
Herec Juraj Loj.
Ester rarcuje aj ďalej a opäť sa ukázala bez podprsenky.
Na snímke predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina) počas 6. schôdze NR SR v Bratislave 20. apríla 2020. FOTO TASR - Jaroslav Novák
Starosta Ružinova Martin Chren dal otestovať všetkých pracovníkov, ktorí majú v pondelok nastúpiť do škôl.
Milan verí, že už sa žiadne obmedzenia, týkajúce sa pohybu, ale aj jeho práce, nebudú viac opakovať.
Jahody
Nemecká kancelárka Angela Merkelová (vpravo) a nemecký minister zdravotníctva Jens Spahn počas tlačovej konferencie o opatreniach v súvislosti s koronavírusom v Berlíne.
Vláda SR v súvislosti so zastavením šírenia ochorenia COVID-19 uzavrela päť osád v okrese Spišská Nová Ves. Pozitívne prípady zaznamenali v piatich osadách, tri z nich sú v Krompachoch, ďalšie evidujú v blízkych obciach Žehra a Bystrany.
Skola
V Thajsku začali v sobotu testovať vakcínu proti novému druhu koronavírusu na opiciach po tom, čo ju úspešne otestovali na myšiach. Na snímke je laboratórna technička drží ampulku s vakcínou proti novému druhu koronavírusu určenou na testovanie v Národnom centre pre výskum primátov v Bangkoku.
Hotel Korzo je vo finančných problémoch už dlhodobo.
Ilustračná snímka - peniaze.
Krajci
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.