Tip na článok
Tip na článok
Pri austrálskom Sydney momentálne kotví ďalšia luxusná výletná loď, na ktorej sa vyskytlo podozrenie na koronavírus Covid 19.
Ľuďom, ktorí mali ochorenie COVID-19 viac než raz, hrozí dva až tri razy väčšia pravdepodobnosť závažných zdravotných problémov než osobám, čo sa koronavírusom infikovali iba jedenkrát. (Ilustračné foto)
Milovníci hokeja si aj takto budú pamätať na Júliusa Kmeca.
Ilustračná fotka. Koronavírus.
Stovky používateľov sociálnych sietí zdieľali koncom januára a začiatkom februára 2022 články, v ktorých sa tvrdilo, že tretia fáza klinickej štúdie v Japonsku potvrdila vysokú účinnosť ivermektínu proti variantu koronavírusu omikron. Toto tvrdenie je zavádzajúce. Hoci japonská farmaceutická spoločnosť Kowa oznámila, že liek má antivirotické účinky, nešlo však o klinickú štúdiu vykonanú na ľuďoch. Zavádzajúce príspevky sa odvolávali na nepresnú správu agentúry Reuters, ktorú agentúra bezprostred
Ilustračné foto
Pôjdeme voliť v respirátoroch?
Tento rok nás čakajú úplne iné voľby.
Aktuálna situácia s ochorením Covid - 19 na Slovensku. Klinika Infektológie a geografickej medicíny na bratislavských Kramároch zaznamenala výrazný pokles pacientov s ochorením Covid - 19.
Slovákov tento rok lákali luxusné dovolenky.
otvorenie vianocnych trhov v Bratislave
Na snímke bývalý český premiér Andrej Babiš prichádza na Mestský súd v Prahe v pondelok 12. septembra 2022.
Svetové organizácie zaoberajúce sa zdravím ľudí a zvierat, potravinami a životným prostredím, v pondelok predstavili svoj prvý spoločný akčný plán zameraný na rozpoznanie a riešenie ďalších potenciálnych pandémií.
Ilustračná snímka

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.