Tip na článok
Na snímke je prázdna lavica počas neverejnej omše v Kostole sv. Štefana v Piešťanoch, ktorú veriaci mohli v priamom prenose sledovať cez sociálnu sieť. Konferencia biskupov Slovenska oznámila, že rešpektuje zákaz organizovania verejných podujatí v súvislosti so šírením nového koronavírusu. V slovenských kostoloch sa preto nekonajú verejné bohoslužby - ilustračná fotografia.
ilustračná fotografia
Erik Baláž
Láska v čase KORONY? Tento muž našiel originálny spôsob, ako randiť počas karantény! Neveríte?
Ilustračná snímka
Epidémia akútnej respiračnej infekcie vyvolanej novým koronavírusom (SARS-CoV-2) vznikla v Číne - ilustračná fotografia
Tabule v Ružinove majú vtipné a výstižné texty.
Český miliardár a premiér Andrej Babiš radí Donaldovi Trumpovi s bojom proti koronavírusom.
Tehotná žena nakazená koronavírusom bojuje v nemocnici o život: Zostaňte doma, odkazuje
V supermarketoch sú ohľaduplní k seniorom. Stanovili hodiny, počas ktorých môžu nakupovať iba oni. Ovocie a zeleninu však doma radšej poriadne umyte či ošúpte.
Zdravotník oddelenia intenzívnej starostlivosti kliniky Casalpalocco COVID-19 kontroluje injekciu - ilustračná fotografia.
Slovenskí boxeristi absolvovali olympijskú kvalifikáciu v Londýne aj napriek smrtiacej pandémii. Legendárny Tomi Kid Kovács si nebral servítku pred ústa.
KK32 Mníchov - Zdravotníci pracujú na výstavisku Theresienwiese, ktoré slúži ako odberné miesto na testovanie nového koronavírusu u ľudí priamo z okna auta (systém drive-through), v Berlíne 18. marca 2020. FOTO TASR/AP
Rescue teams work at a drive-thru COVID-19 testing facility tents at the Oktoberfest beer festival area 'Theresienwiese' in Munich, Germany, Wednesday, March 18, 2020. For most people, the new coronavirus causes only mild or moderate symptoms, such as fever and cough. For some, es
Slovenské športovkyne makajú aj počas karantény.
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.