Vít

Tip na článok
Tip na článok
Od zásnub neubehol ani rok a sexi herec slovenského šoubiznisu sa oženil. Sympaťák Róbert Jakab (42) si za ženu zobral svoju lásku Aničku. Konečne ukázal fotky z veselice. Pozrite, aké netradičné šaty mala nevesta.
Konala sa ďalšia celebritná svadba. Tento krát však trošku tajná. Barbora Rakovská (32) sa v sobotu 8. 9 stala pani Krajčírovou. Za manžela si zobrala politika. Až teraz ukázala fotky z honosnej svadby. Pozrite, aká z nej bola prekrásna nevesta!
Od svadby ubehli už mesiace. Ceremónia sa konala 19. mája a na svadbu prišli všetky najzvučnejšie mená. Nechýbali ani Beckhamovci, či Oprah Winfrey. Svadbu sledoval celý svet a z americkej herečky, ktorá začínala v šou kde otvárala kufre s výhrou, sa stala vojvodkyňa zo Sussexu. Meghan šokovala a ukázala sa v šatách, v ktorých jej vidieť bruško!
Patrí medzi naše najlešpie a najkrajšie tenistky, miluje módu a zbožňuje, ak ju nazývajú fashionistkou. Dominika Cibulková (29) nezakrýva to, že si dopraje hriešne drahé kúsky od najznámejších návrhárov. Má vlastného stylistu, no TENTO outfit jej teda moc nevyšiel...
Festival sa každoročne koná koncom augusta na ostrove Lido v Benátkach v Taliansku. Patrí medzi svetovo najúspešnejšie a nechýbajú na ňom ani tie najzvučnejšie mená šoubiznisu.Aj tento rok sa zúčastnili herečky, či modelky v dokonalých róbach, no iba jedna dáma priťahovala všeky pohľady!
Konalo sa ďalšie udeľovanie cien, ktoré každoročne usporiadáva hudobný kanál MTV. Udalosť sa odohráva vždy koncom leta a je v živom vysielaní. Prvé udeľovanie cien sa uskutočnilo v roku 1984. Ani tento rok na ňom nechýbali najzvučnejšie mená a najkreatívnejšie outfity. Poďme sa pozieť na tie NAjhoršie!
Najzvučnejšie mená slovenského šoubiznisu sa stretli na jojkárskej párty, nechýbali ani budúce mamičky, ktoré predviedli rastúce brušká. Pozrite, v čom sa ukázali naše hviezdy.
V rámci slávnostného krstu minerálnej vody v Rajeckých Tepliciach sa hosťom predviedli missky v krásnych šatách a róbach od najúspešnejšieho slovenského návrhára Fera Mikloška.
Na krste minerálnej vody nechýbal ani krstný otec futbalista Marek Hamšík.
Juraj Lelkes a Ján Gordulič.
Na snímke zľava Ewa Farna, Vojta Dyk a Janek Ledecký.
Módna polícia z premiéry filmu Otcova volga.
Módna polícia z premiéry Milenky a Tlmočník.
Módna polícia z Česko-Slovenského plesu.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.