Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok
Roky nám robí spoločnosť pred televízou a aj tak neomrzí... Zvláštny detektív, trpiaci obsedantno-kompulzívnou poruchou a s nezabudnuteľným menom. Monk. Minulý rok ubehlo 20 rokov od odvysielania prvej epizódy. Pozrite sa, ako sa hlavní hrdinovia zmenili a čo im osud priplietol do cesty.
Fotostory
Neter princeznej Diany Lady Amelia sa vydala.
2008: Ruský prezident Vladimir Putin udeľuje opernej dive Anne Netrebko titul
Amanda Bynes
Beverly Hills 90210 na vrchole svojej slávy. Hviezdy seriálu sa po rokoch znova stretli.
Dempsey a Makepeacová
Jude Law skoro prišiel o vlasy, ale vynašiel sa.
Jennifer Lopez v sexi kampani na novú kolekciu svojich topánok
Catherine, manželka princa Williama a princezná z Walesu, pri príležitosti sviatku matiek zverejnila fotografie šťastných rodinných chvíľ.
Syn náčelníka masajského kmeňa v Keni Kanay Kolong Parkepu (38) si len pred nedávnom založil profil na Instagrame a už sa stal senzáciou. Pravidelne totiž zdieľa vtipné videá zo svojho života a ukazuje tiež napríklad, ako domorodci prvýkrát skúšajú ochutnať pizzu, burgre alebo ako sa učia jesť s paličkami.
Sasha Mitchell
Fotostory
V televíznej šou sa po dlhšom čase prezentovala ako herecká hviezda.
Herec, ktorý bol známy najmä vďaka úlohám škriatka v Gringottovej banke v sérii Harry Potter a vedľajšej postave v Star Wars: The Rise of Skywalker, bojoval so závislosťou od drog. V živote sa stretával s ťažkou závislosťou na marihuane a kokaíne. Svet obleteli snímky, kedy konzumuje vo veľkom drogy nielen doma, ale pokojne si šnupne nejaké to povzbudzovadlo priamo na ulici.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.