Tip na článok
Tip na článok
V Jordánsku sa konala kráľovská svadba korunného princa Husseina (28) a jeho krásnej princeznej Rajwy al-Saif (29). Na veľkolepej ceremónii nechýbala ani princezná Kate (41) a William (40) a ako to býva zvykom, svojou róbou zatienila aj samotnú nevestu.
Davina Geiss s mamou Carmen
Jennifer Aniston (54) je známa nielen svojím talentom, ale aj svojou nezameniteľnou krásou a úžasnou postavou. Najnovšie zábery však vyvolali šialenstvo, herečka sa ukázala v takej forme, ako nikdy predtým.
Princezná Kate
Carmen a Róbert vymenili v New Yorku luxusné autá za mestro.
Príbeh o siamských dvojičkách menom Carmen a Lupita Andrade (22) otriasol nie jedným čitateľom. Sestry, ktoré sú spojené jedným torzom však šokujú aj svojimi výrokmi. Jedna z nich má totiž priateľa, ktorého tá druhá nemusí. Ako to medzi nimi vôbec funguje?
Ikonický herec Rowan Atkinson (68), predstaviteľ nezabudnuteľného Mr. Beana nedávno vyjadril svoje pochybnosti o environmentálnych výhodách elektrických áut. V najnovšom vyjadrení dokonca priznal, že sa cíti trochu oklamaný elektrickým priemyslom a vyzval potenciálnych kupujúcich k opatrnosti.
A je to tu! Ikonický Johnny Depp oslavuje 60! Znie to síce neuveriteľne, ale je to tak. Legendárny búrlivák, ktorý stvárnil množstvo filmových charakterov však doteraz lásku života nenašiel. Hoci to občas vyzeralo nádejne, momentálne je opäť sám.
Danny Masterson (kučeravé vlasy) sa preslávil rolou v sitkome Tie roky sedemdesiate.
Natalie Portman
Fanúšikovia britskej kráľovskej rodiny sú nadšení fotografiami staršieho syna princeznej Eugenie (33), Augustina (2), kde mnohí tvrdia, že je ako dvojča najstaršieho syna princa Harryho, Archieho (4).

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.