Tip na článok
Znetvorená tvár francúzskeho vojaka po prvej svetovej vojne.
Známe slovenské ženy si pravidelne medzi sebou striedajú milencov.
Do boja o prezidentské kresla sa pustila aj známa advokátka Zuzana Čaputová. Tá v súčasnosti súperí s Robertom Mistríkom o to, kto bude prezidentským lídrom opozície. Pred rokmi však mala úplne iné starosti a čas mala aj na cestovanie.
znamenia, svadba, horoskop, laska
Strážov
Ani počas diéty nemusíte hladovať. Stačí správne voliť potraviny. Ilustračné foto
Rodina Addamsovcov (1991) je dnes kultovým pojmom. Hoci niektorí fanúšikovia bláznivej gotickej rodinky uprednostňujú radšej čiernobiely seriál zo 70. rokov, bolo to práve filmové spracovanie z rokov 1991 a 1993, ktoré zaujalo Slovákov a dodnes ho naše televízie s chuťou vysielajú.
Najpočetnejšou skupinou v tábore boli Poľky, okolo 40-tisíc, ale boli tu aj ženy z vypálenej českej dediny Lidice a smrť tu v máji 1944 našla i český novinárska a spisovateľka, priateľka Franza Kafku, Milen Jesenká, ktorá pomáhala židovským rodinám emigrovať. Preživšie väzenkyne s bielym krížom na chrbte.
Princ Harry s manželkou Meghan Markle
Cristiano Ronaldo, futbalista, telo, svaly, sexi
Na bratislavskom Medickom plese sa blysol bývalý minister zdravotníctva Tomáš Drucker so svojou manželkou Luciou.
dyatlov
V piatok podvečer sa tešilo celé Slovensko zo senzačného výsledku lyžiarka Petry Vlhovej, ktorá vybojovala striebornú medailu v kombinácii na Majstrovstvách sveta v alpskom lyžovaní vo švédskom Are. Lenže na druhý deň z veľkého triumfu rýchlo vytriezvela.
Evelyn, Mária Čírová a Sharlota
PlusTV