Minulý týždeň sa vojvodkyňa prihovorila verejnosti prostredníctvom videa, pričom témou bolo práve mentálne zdravie detí. Podľa Kate momentálne rodičia prechádzajú „ťažkými časmi“ a mali by na seba „dávať pozor“, pretože nespokojnosť rodiča sa automaticky prenáša aj na dieťa.

Ona sama je vraj už vyčerpaná, keďže musí doma zastávať rolu matky, vojvodkyne a aj učiteľky. Najnovšie sa z nej dokonca stala aj kaderníčka, čo vraj u jej detí vyvolalo paniku.

FOTO: Pozrite sa, ako Kate zmenila počas pandemickej karantény  >>

Anketa
Naučili ste sa doma počas lockdownu strihať vlasy?

Vojvodkyňa Kate sa však nezmenila len po psychickej, ale aj výzorovej stránke. Na spoločenské outfity v jej skrini sadá už mesiace prach a ona sa konečne môže pohybovať v jednoduchých, pohodlných šatách. Teraz mala na sebe dokonca aj zimnú čapicu s brmbolcom, čo sa veru u členov kráľovskej rodiny nevidí často. Ktovie, kedy naposledy bola takto „vyfintená“ Meghan – a predstava, že by brmbolec niekedy nosila taká kráľovná Alžbeta, je absurdná.

Keďže školy sú v Británii zatvorené, aj Kate a William si musia poradiť s tým, že majú deti celý čas doma. Pravda, na rozdiel od väčšiny majú luxus toho, že na zapískanie priletí armáda opatrovateliek a súkromných učiteľov...
Zdroj: Profimedia

Majsterka recyklácie sa ani tentoraz nesnažila svetu ukážať, že do peňaženky nemá hlboko, a oblečenú mala vetrovku za asi 180 eur. Niežeby to bolo málo, ale v kruhoch, kde sa bežne nosia honosné róby za tisíce, ide naozaj o stelesnenú skromnosť.

Pozrite si aj: