Štyri ruky príšery menom Jeffrey Epstein

Epstein svoje štyri spolupracovníčky nazval „predĺžením vlastného mozgu“. Každej dával 200-tisíc ročne a platil im takmer všetko, od kaderníčok až po jedlo, ktoré počas práce skonzumovali. Museli byť však k dispozícii 24/7. Nečudo, veď mali pod palcom celé jeho pedofilné impérium. Mená všetkých štyroch žien sa objavili v súdnom obvinení z roku 2008, kde hromadne figurovali ako Epsteinove možné komplicky. Ani jedna sa však už nespomína v novom, aktuálnom obvinení, ktoré americký súd vydal v pondelok.

Pedofilný ostrov na Panenských ostrovoch: Epstein si sem vodil maloleté tínedžerky.
Zdroj: tasr, getty

Naďa Marcinková

  • slovenská pilotka

Na sociálnych sieťach sa prezentovala pod pseudonymom „Global Girl“. Mladá a úspešná licencovaná pilotka zo Slovenska, ktorá sa v minulosti živila modelingom, bola magnetom na popularitu. Okrem krásnej verejnej tváre však mala aj jednu tajnú, o ktorej vedela len hŕstka ľudí. Spolupracovala totiž s Epsteinom, ktorý vyhlásil, že ju ako 15-ročnú kúpil z Juhoslávie. Nielenže sama slúžila ako sexuálna otrokyňa, ale povzbudzovala aj ostatné dievčatá, aby mali s Epsteinom pomer, a v niektorých prípadoch s nimi sama súložila. V kauze údajne figurovala ako dohadzovačka nových obetí.

Naďa Marcinková, slovenská exmodelka a licencovaná pilotka, ktorá je podľa zahraničných médií zapletená do pedofilného škandálu známeho amerického miliardára Jeffreyho Epsteina.
Zdroj: YouTube, Twitter, Facebook