FOTO Meghan nájdete v galérii >>

Kanaďania ich v krajine nechcú! Podľa blízkych priateľov je Meghan v súčasnosti uvoľnenejšia, než kedykoľvek predtým. Konečne sa jej podarilo vytrhnúť zo zovretia kráľovnej a prsných pravidiel, za ktorých porušenie si ju do úst brali najmä britské denníky.

 

Pozornosť médií

Aj keď tvrdí pravý opak, Meghan pozornosť médií miluje. Predsa len, je to bývala celebrita, ktorá bola na prenasledovanie paparacov zvyknutá a povedzme si narovinu, aj vďaka tomu sa ešte pred hereckou kariérou dostala do povedomia. V Kanade je však na rozdiel od Londýna či Spojených štátov život úplne iný. Ako píše britský denník Daily Mail, Kanada je známa tým, že si tam chodia celebrity oddýchnuť a paparaci o ne nemajú taký veľký záujem. Zrejme aj preto sa im podarilo počas ich šesťtýždňovej prestávky zostať v utajení.

Budú paparacovia Harrymu a Meghan v Kanade neustále v pätách?
Zdroj: GI

„Kanaďania sa nezaujímajú o život celebrít v takej miere, ako v Amerike alebo v Británii,“ informuje britský denník The Sun. „Keď boli Harry s Meghan v Kanade v honosnom sídle ruského obchodníka, ľudia si od nich udržiavali odstup, proste sme ich nechali tak,“ povedal pre denník jeden zo susedov. Je tak možné, že sa po odchode Harryho a Meghan z Anglicka po nich zľahne zem?