Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Krvavý horor v plážovom raji: Krásku († 21) roztrhala trojica žralokov, krik bezmocných rodičov

Na 21-ročnú študentku z Kalifornie Jordan Lindse sa vrhla trojica agresívnych žralokov.

Zdroj: GoFundMe

Reklama

Smrteľné zranenia utrpela 21-ročná Kalifornčanka po tom, čo ju pri pobreží Bahám napadol húf žralokov. Ide o prvý útok týchto zvierat so smrteľnými následkami na Bahamách za viac ako desať rokov. Informovala o tom vo štvrtok agentúra AP.

Stretnutie so žralokom však nie vždy musí končiť krvavo. Toto video je toho jasným dôkazom. 

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Mladá žena skočila k žralokovi:

    K útoku došlo v stredu približne o 14.00 h miestneho času, keď sa Jordan Lindsayová z kalifornského mesta Torrance spolu s rodičmi a ďalšími príbuznými pri pobreží ostrovčeka Rose Island potápala so šnorchlom. Podľa policajného komisára Paula Rolla na ňu zaútočili tri žraloky. Niektorí z príbuzných obete ich spozorovali a pokúsili sa ju varovať. Tá ich však nepočula a žraloky ju napadli, pričom ju dohrýzli na horných a dolných končatinách a sedacom svale.

    Zdroj: twitter

    Žralok sa stal postrachom dovolenkárov.

    Zdroj: reprofoto Mail Online

    Na dievčinu sa vrhli hneď tri žraloky. Jeden jej odhryzol ruku.

    Žena mala tiež oddelenú pravú ruku od tela. Bezprostredne po útoku ju previezli do nemocnice, kde však svojim zraneniam podľahla. K doposiaľ poslednému podobnému útoku na Bahamách so smrteľnými následkami došlo v roku 2008, keď zraneniam spôsobeným žralokom belavým podľahol 49-ročný rakúsky právnik.

    Anketa

    Bojíte sa, že by vás pri mori mohol napadnúť žralok?

    Ironické je, že dievčaťu sa stali osudnými zvieratá. Práve tie totiž mladé dievča podľa rodiny zbožňovalo.

    Zdroj: GoFundMe

    Rodina a známi usporiadali verejnú zbierku, ktorá by pokryla náklady súvisiace s prevozom ženinho tela z Bahám do Kalifornie.

    Viete, čo robiť, keď stretnete v mori žraloka?

    ... a nezabudnite sa otestovať v našom kvíze!

    Mohlo by vás zaujímať:

     

    Vyberáme pre vás niečo PLUS