Viac FOTO mladej princeznej nájdete TU!

Odborníci odhalili, že princezná Elizabeth priniesla do Belgicka „efekt Kate“. Mladá princezná sa inšpirovala nielen očarujúcim a elegantným štýlom britskej vojvodkyne, ale aj jej správaním. Rovnako ako Kate sa venuje športu, charitatívnym záležitostiam a zaujíma sa aj o politické dianie v krajine, v ktorej je korunnou následníčkou trónu. Jej snahu zdokonaliť sa a ísť príkladom si všimli aj obyvatelia Belgicka, pre ktorých sa mladá princezná stáva vzorom.

Dôkazom je aj ošiaľ, ktorý vyvolala jej fotografia počas ranného behu v parku. Princezná Elizabeth mala na sebe čierne športové legíny a voľné tričko. Ľudí jej štýl uchvátil natoľko, že nasledujúci deň sa legíny rovnakej značky doslova vyparili z pultov predajní.
Zdroj: instagram

Dôkazom je aj ošiaľ, ktorý vyvolala jej fotografia počas ranného behu v parku. Princezná Elizabeth mala na sebe čierne športové legíny a voľné tričko. Ľudí jej štýl uchvátil natoľko, že nasledujúci deň sa legíny rovnakej značky doslova vyparili z pultov predajní. Rovnaké šialenstvo vyvoláva v Británii aj vojvodkyňa Kate, ktorá je známa tým, že okrem luxusných kúskov si rada oblieka aj bežnú konfekčnú módu. Práve tieto kúsky sa po jej prezentácii vypredajú do niekoľkých hodín po celom svete.

Anketa
Podobá sa podľa vás princezná Elizabeth na vojvodkyňu Kate?

Aj keď môže byť ešte tínedžerkou, princezná Elizabeth už preukazuje svoj vlastný štýl a moc. Liebaert Textiles ohlásili, že objednávky na oblečenie sa zdvojnásobili po tom, čo fotografie princeznej v ich legínach zasiahli internet. Značka bola nútená zvyšovať požiadavky na zamestnancov, aby uspokojila drvivý záujem. Ako sa zdá, princezná dobre vie, koho si má zobrať za vzor, aby dokázala svojím šarmom opantať celú zem. Hoc je ešte mladá a oproti Kate vcelku neznáma, veríme ze o princeznej Elizabeth toho budeme počuť ešte veľa.