Kto by si bol pomyslel, že údajná "prvá milenka Ruska" mala pred Putinom ešte jeden románik? Podľa informácii britského denníka Daily Mail sa Putinova CIA v týchto dňoch zamerala na bývalého partnera jeho milenky, Shalva Museliana (52), ktorého obvinila z krádeže štátnych prostriedkov. V tejto súvislosti sa začali internetom šíriť aj fotografie z čias, kedy spolu randili.

Musalian v minulosti slúžil ako plukovník zodpovedný za „protizločinecké bezpečnostné opatrenia“ v ruskej národnej garde, ktorá spadá pod ruského despotu. V prípade dolapenia mu hrozí päťročné vezenie, dodáva britský denník.

SPOLOČNÉ FOTO ALINY A JEJ BÝVALÉHO PARTNERA NÁJDETE V GALÉRII

Kabajevovej bývalý milenec a ďalší obžalovaní sú obvinení z brania úplatku pri dodávke snežných skútrov, terénnych vozidiel a motorových člnov pre arktické jednotky stráže. "Plukovník Shalva Museliana bol ten, kto organizoval krádeže štátnych prostriedkov," informovali noviny Kommersant. Táto zločinecká skupina sa „vyznačovala jasným rozdelením úloh, dokonalou disciplínou a schopnosťou konšpirovať“, dodali kremeľskí vyšetrovatelia.

FOTO: ALINA SA NAPOSLEDNY OBJAVILA NA VEREJNOSTI NA KAŽDOROČNOM PODUJATÍ "ALINA 2022"

Ruský spravodajský kanál General SVR Telegram odhalil tvrdenie, že jeho milenka Alina, s ktorou má mať už dvoch synov, je znova tehotná. "Putin zistil, že jeho milenka je opäť tehotná - a podľa všetkého to nebolo plánované," uvádzalo sa v správe.
Zdroj: Profimedia

Shlava nadviazal vzťah s Alinou okolo roku 2000, keď bol ešte ženatý. Dvojica spolu randila dva a pol roka. "Myslím, že som bol jej prvý a posledný muž," povedal novinárom, pričom dodal, že viac ich vzťah rozoberať nebude, pretože ide o súkromnú záležitosť. Krátko po tom, čo sa rozišli, mu vraj Alina sľúbila, že zostanú dobrými priateľmi. "Museliana ma veľmi veľa naučil a som mu za to vďačná," cituje Alinu Daily Mail. Či bol dôvodom ich rozchodu práve novodobý diktátor, nevedno.

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin
Zdroj: Profimedia

Putin začal s Alinou údajne randiť až o osem rokov neskôr a najnovšie sa povráva, že mu bývala gymnastka porodila dvoch synov. Prvého v roku 2015 na prominentnej klinike Sant'Anna vo Švajčiarsku a druhého o štyri roky neskôr, avšak na Putinov príkaz v Moskve. Chlapcov mala odrodiť pôrodná asistentka, ktorá sa s Putinom pozná už viac ako 30 rokov. "Vzťah Aliny a Putina existuje. Jej deti - dvaja synovia - sú deťmi Putina. Alina žiadny iný vzťah nemala. To by bolo príliš nebezpečné," uviedol zdroj, ktorý dodal, že Alina je veľmi príjemná žena.

Putin má oficiálne dve deti - Máriu (37) a Katerinu (35) - obe mu porodila jeho prvá manželka Ľudmila. Maria Voroncovová, ktorá je mimochodom o rok mladšia od jeho milenky Aliny, sa narodila v čase, keď Putin pôsobil ako špiónom KGB v Nemecku. Jej sestra Katerina Tikhonova je zástupkyňou riaditeľa Inštitútu pre matematický výskum komplexných systémov na Moskovskej štátnej univerzite

Prečítajte si tiež: