FOTO 70-ročná Brigitte predviedla sexi telo na dovolenke: Macron (45) z nej nemohol oči spusiť
14. 8. 2023, 18:00 (aktualizované: 1. 6. 2024, 15:11)
Prvý pár Francúzska, prezident Emmanuel Macron (45) a jeho manželka Briggitte (70), si po týždňoch nepokojov a protestov vo svojej vlasti konečne dopriali odpočinok. Dvojicu nasnímali počas romantickej dovolenky na Francúzskej riviére. Kým Briggitte svoje telo schovávala v neopréne, prezident predviedol svoje vyšportované telo.
Zdroj: gettyimages
Zdroj: tasr
Zdroj: gettyimages
Galéria k článku

Zatiaľ čo Francúzi zúria nad zvýšením dôchodkového veku a zotavujú sa po vlnách násilných protestov v krajine, prezident Macron s manželkou si užívajú slnečné lúče. Dvojica aktuálne trávi romantickú dovolenku na Francúzskej riviére, kde si užívajú nielen vodné športy a šnorchlovanie, ale aj jeden druhého.
Zdroj: gettyimages
Francúzsky prezident Emmanuele Macron a Brigitte Macron na samite NATO v Litve.
Prvý pár krajiny galského kohúta sa fotografom podarilo nasnímať počas dňa stráveného na lodi. Emmanuel pred svojou manželkou predvádzal vyšportované telo a strúhal sexi pózy hodné akčného hrdinu. Napriek vekovému rozdielu má však Macron aj po 17 rokoch manželstva oči len pre svoju Brigitte a ako sa zdá, ich láska ešte neochladla.
Macron venoval čas strávený na jachte manželke a dokonca aj počas rozhovoru jej hladil členky. Romantické fotografie z dovolenky sa však nestretli s pochopením a vyvolali vlnu kritiky. Ešte koncom júla totiž ako hlava Francúzskej republiky nariadil ministrom, aby si v lete dovolenky užívali skromne zo strachu, že by vyvolali nevôľu medzi voličmi. Prezident však zjavne vodu káže a víno pije.
Prečítajte si tiež:
- FOTO Horúca dovolenka Macronovcov: 70-ročná Brigitte zahodila šaty, Emmanuel ukázal svaly!
- Drsný náklad milionárke Carmen: Fanúšikov dorazili jej nové FOTO! Aha, čo ich tak naštvalo
- FOTO Smutný pohľad na Meghan Markle: Harry sa na jej narodeniny ani neukázal! Toto si nezaslúži
- Zo seriálovej Donny z Beverly Hills je bezdomovec: S deťmi prespáva v hrozných podmienkach