Nekonečný príbeh po 35 rokoch: FOTO hercov nájdete TU!

Hereckí kolegovia z legendárneho filmu o záchrane ríše Fantázie Noah Hathaway (48) a Tami Stronach (47) potešili verných fanúšikov, keď sa bok po boku objavili 22. novembra na akcii Wintercone v New Yorku. Krásnej Tami, ktorá vo filme stvárnila detskú kráľovnú, neubral na šarme ani jej vek. Pred fanúšikov sa postavila so širokým úsmevom a mnoho z nich v nej stále videlo to rozkošné dievčatko.

Od premiéry tejto kultovej rozprávky uplynulo už 35 rokov.
Od premiéry tejto kultovej rozprávky uplynulo už 35 rokov.
Zdroj: Twitter

Tami však dospela už dávno a po krátkej pauze od filmových kamier na herectvo nezanevrela. K herectvu sa vrátila v roku 2008 a len nedávno zažiarila v snímke Ulra Low. Naopak, jej herecký kolega Noah Hathaway vyvolal svojím vzhľadom vlnu prekvapenia. Z charizmatického Atreya, ktorý pomotal hlavy stovkám fanúšičiek, je dnes podivný chlapík s ružovým čírom a potetovaným telom. Viac ako herectvo ho však zaujala tvorba scenárov, ktorej dal nakoniec prednosť.

Anketa
Máte radi Nekonečný príbeh?
  • 91%
  • 1%
  • 8%

Mnohých však sklamalo, že po 35 rokoch sa k hercom nepridal aj predstaviteľ zvedavého Bastiena Barret Oliver (46). V roku 1989 sa pridal k scientologickej cirkvi a hereckej kariéry sa vzdal. V súčasnosti sa venuje fotografovaniu a jeho diela sú vystavené v mnohých galériách.

Prečítajte si aj:

Mohlo by vás zaujímať: