Cestujte po Európe za pár eur! Ryanair, najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v Európe, spustila dnes (21. mája) obrovský výpredaj leteniek s názvom “Májové šialenstvo”.
Akcia končí zajtra
Zákazníkom ponúka vyše 500 000 leteniek so zľavou až do 20 % . Chce im tak umožňiť zarezervovať si letné dovolenky za najnižšie ceny na poslednú chvíľu, teda “last minute”. Ako informuje hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Veronika Ševčíková, akcia trvá len do zajtra, utorka 22. mája.
Letenky sú k dispozícii pre lety v období od júna do septembra a rezervovať si ich možno len na webovej stránke Ryanair.com.
Z Bratislavy si môžete rezervovať letenky od 9,99 eur do Milána či Nišu v Srbsku, letenky od 12,99 eur do Londýna i letenky od 19,99 eur do Madridu.