Romana Tabák je tiež známa tým, že v minulosti sa profesionálne venovala tenisu, no ľudia si ju môžu spájať aj s jej povestnými vyjadreniami či skutkami. Poslankyňa si zakladá na svojom výzore a rada si dopraje aj luxus.

Nedávno si užívala výlet v Spojených arabských emirátoch. Na sociálnej sieti informovala, že sa nachádza v meste Abú Dhabí. „Zdravím vás z UAE,“ pripísala Tabák k fotke, kde pózuje pred budovou slávnej mešity šejka Zayeda a s farebnou šatkou okolo hlavy. Extenistka tiež zverejnila video so zoznamom turistických atrakcií, ktoré navštívila.

Tabák sme sa pýtali, čo v Abú Dhabí robila, a či sa stretla v UAE aj s Borisom Kollárom. „Bola som na víkend vypnúť hlavu a inšpirovať sa napríklad športovou infraštruktúrou," odpísala nám extenistka. "Kúpila som si akciovú letenku WizzAir – obľúbená maďarská nízkonákladovka,“ vysvetľovala ďalej.

Okrem výletov do zahraničia však rada trávi čas aj v prírode na Slovensku, športuje a nemálo času jej zaberie výchova maloletého syna. A práve pri príležitosti nedávneho sviatku Medzinárodného dňa žien sa poslankyňa pochválila tým, ako vyzerala, keď bola ešte dieťa. "Práca žien posilňuje mier! Ženy! Nepodceňujte sa a buďte si vedomé svojej sily a poslania!" dopísala Romana Tabák k fotke, na ktorej má ako malé dievča oblečené tričko s podobizňou známej dievčenskej kapely Spice girls. FOTKU ROMANY TABÁK Z DETSKÝCH ČIAS SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII.

Prečítajte si tiež: