Nehoda sa stala na križovatke Mramorová a Ulica Svornosti v Bratislave vo večerných hodinách. Vo vládnom vozidle sa nachádzali štyri osoby vrátane Kollára. V druhom aute boli dvaja bratia s kamarátom. „Dnes v čase krátko pred 17.30 h sme prijali informáciu o dopravnej nehode, pri ktorej došlo k zraneniu viacerých osôb. Požitie alkoholických nápojov bolo vykonanou dychovou skúškou u oboch vodičov vylúčené,“ informovala vtedy polícia s tým, že príčina, ako aj miera zavinenia sú predmetom objasňovania.

TV JOJ dnes informovala, že príčina nehody zo strany polície je nielen objasnená, ale že padlo aj obvinenie voči osobe, ktorá mala autohaváriu spôsobiť. Kto je presne podľa polície za nehodu zodpovedný, zatiaľ známe nie je.

Kollár sa vo vládnom aute v čase nehody viezol s bývalou finalistkou Miss Universe a dnes celebritnou vizážistka Miroslavou Fabušovou. „Boris sa vracal od syna z Mostu pri Bratislave cez Dunajskú Lužnú, tak ma po ceste zobral,“ povedala vtedy vizážistka. Oveľa väčší problém bolo ale Kollárove zdravie. Predseda parlamentu sa verejnosti ozval až po 10 dňoch od nehody. Vo videu sa poďakoval lekárom, ktorí mu zachránili život: „Naozaj ma vytrhli hrobárovi z lopaty a urobili mi to tak, že sa budem snáď môcť vrátiť čoskoro do života.“

V galérii si pozrite fotky z autohavárie, Kollára s konštrukciou okolo hlavy a fotky sexice Fabušovej.