Známy slovenský futbalista prvýkrát odohrá zápas v novom šate. Nie v inom klube, ale ako novopečený ženáč. Jeho pocity priamo z Jerevanu hovoria samy za seba. „Zatiaľ si ani poriadne neuvedomujem, že som ženatý. Ale musím povedať, že to je skvelý pocit. Aj keď chalani si ma už trochu doberali a vtipkovali, že som spravil životnú chybu,“ prezradil s úsmevom na perách pre denník Plus JEDEN DEŇ Kornel Saláta.

Pre Timeu to nie je vôbec jednoduché. Určite si chcela užiť medové týždne. Žiadna svadobná cesta sa však nekoná. Dôvod? Kornel si plní klubové povinnosti. „Moja polovička sa vôbec nehnevá. Vie, že byť futbalistom je ťažký život. Neustále cestujeme na zápasy alebo máme tréningy. Keď sme spolu s Timeou začali žiť, tak vedela, akého bude mať manžela a do čoho ide,“ pokračuje 40-násobný slovenský reprezentant.

Na svadbe preukázali manželia, že sú zohratí aj pri krájaní torty.
Zdroj: archív K. S.

Futbalisti sú známi tým, že si počas zápasov dávajú svadobnú obrúčku dole. „Dôvod je jasný. Náhodou ju stratím alebo mi vypadne do trávy, tak ma moja polovička prizabije. Dávam si radšej pozor,“ dodal pre náš denník Saláta vysmiaty od ucha k uchu. Jeho spoluhráči zo Slovana si neodpustili veľké množstvo uštipačných rečí a podpichovania.

„V tíme momentálne nemáme veľa ženáčov. Je to pre nás nový impulz. Prajem im hlavne, nech im to vydrží čo najdlhšie, nech sú šťastní. Aj na moje prekvapenie prebehla Kornelova svadba v pokoji. Hlavne u nás v kabíne. Samozrejme, musel však priniesť nejaké výslužky a koláče. Všetko splnil do bodky,“ povedal spoluhráč František Kubík.

Kornel spravil životný prestup, keď sa zosobášil s Timeou.
Zdroj: archív K. S.

1. predkolo Európskej ligy pre slovenské mužstvá

 Pjunik Jerevan – Šk Slovan Bratislava - o 17.00 h AS Trenčín – Torpedo Kutaisi- Gruzínci) - o 17.20 h – vysiela Dajto  FK Vojvodina Novi Sad (Srb.) –MFK Ružomberok - o 20.00 h