FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Keď sa Jessica ešte ako živý Ken Rodrigo objavila v reality šou, nikoho ani len nenapadlo, že jej brutálna premena zájde tak ďaleko. Začiatkom tohto roku oznámila, že Kenom byť v skutočnosti nechcela a že sa vo svojom tele cíti komfortnejšie ako žena než ako muž. Jessica si preto nechala spraviť veľké prsia, nové vlasy, guľatý zadok a taktiež podstupuje hormonálnu liečbu. Aj napriek tomu, že sľúbila, že s plastickými operáciami nadobro skončila, najnovšie podstúpila už dvanástu operáciu nosa. 

Vylepšená Jessica sa okrem svojej premeny zaujíma aj o módu. Oblečenú dvakrát v tom istom by ste ju určite nestretli, jej najnovšie šaty si však odniesli poriadnu vlnu kritiky. Počas žúrky v Londýne mala na sebe krátke biele šaty s obrovským výstrihom a na nohách mala obuté latexové čižmy. Šaty, alebo lepšie povedané, biela košieľka, bola taká krátka, že keby sa Jessica zohla, všetci by uvideli jej pýchu. 

Anketa
Páčia sa vám šaty, ktoré mala Jessica oblečené?

Mnohým taktiež udrel do očí aj jej miniatúrny nos, ktorý ma od toho prirodzeného poriadne ďaleko. Myslíte si, že Jessica bude jedného dňa spokojná sama so sebou a s plastikami prestane? 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: