FOTO nájdete v galérii >>>

Po rozchode Brada Pitta s Angelinou Jolie sa začalo okamžite špekulovať, že ich rozdelila práve hviezda z Priateľov. Tohto roku špekuláciám o ich vzťahu nepomohli ani fotografie z odovzdávania cien SAG, kde sa dvojica držala za ruky. „Nikdy sa neprestali milovať,“ uviezdol zdroj americkému časopisu Heat, ktorý citoval britský denník Mirror.

Z opätovného návratu k sebe mala údajne najväčšie problémy práve Jennifer, ktorá bola v minulosti z ich rozchodu zdrvená. Pitt sa totižto počas natáčania filmu Pán a pani Smithovci zaľúbil do krásnej Angeliny a na filmovom pľaci to podľa režisérov medzi nimi poriadne iskrilo. Ďalšie zdroje dokonca uvádzajú, že Pitt už podvádzal Anistom počas samotného natáčania.

Anketa
Chceli by ste, aby sa Brad Pitt vrátil späť k Jennifer Aniston?
  • 96%
  • 4%

„Keď Pitt odišiel od Angeliny, dúfal, že ho Aniston príjme späť,“ cituje tajný zdroj britský denník. Tomu, že si dvojica padla skutočne do oka, nasvedčujú aj fotografie z vianočnej párty Aniston, jej narodeninovej oslavy a dokonca aj zábery z odovzdávania filmových cien.
Časopis Lofe&Style však prišiel ešte s väčšou novinou. „Chystajú tajnú svadbu, nechcú na seba upriamiť pozornosť,“informujú fanúšikov.
To, či je tomu skutočne tak alebo ide iba o ďalšie špekulácie, môžeme iba hádať. V prípade, že by to bola pravda, by však boli mnohí fanúšikovia radosťou bez seba. A Anglina? Tá by zrejme praskla od zlosti!

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: