Hádam najviac sa na svojich slávnych rodičov podobá Shiloh Jolie Pitt (17), ktorá zaujíma médiá najmä pre chlapčenský vzhľad, ktorý pred časom dotiahla ešte ďalej. Jemné a krásne črty, ktoré jednoznačne zdedila po oboch rodičoch, sa však poprieť nedajú.

Najnovšie fotografie Shiloh ako mladej dámy nájdete v galérii »

Napriek tomu, že má slávna dvojica viac ratolestí, médiá najviac zaujíma práve Shiloh, ktorá od malička púta pozornosť svojím vzhľadom. Niekedy sa podobala na svojich bratov viac, akoby bolo možno treba. O výzore mladej tínedžerky sa toho popísalo neúrekom, najprv vyzerala ako chlapec a neskôr sa zmenila na dámu. Najnovšie však opäť prejavila svoje chlapčenské chúťky a dala sa vystrihať takmer dohola.

Nie je to však prvá zmena k mužskému imidžu. Keď mala 4 roky, údajne požiadala rodičov, aby jej ostrihali vlasy, a neskôr Shiloh chcela, aby ju volali John. Podľa tvrdení zahraničných médií má problém s akceptovaním svojho pohlavia a jej všemožné zmeny prichádzajú s narastajúcim vekom ešte viac.

Anketa
Na koho sa podľa vás Shiloh viac podobá?

Nech je to však tak či onak, Shiloh svoju krásu a zdedené gény nezaprie a rastie z nej krásna žena, ktorá sa viac a viac začína podobať na svoju mamu.

Prečítajte si tiež: