Prvá dáma Česka Eva Pavlová čoraz viac a viac prekvapuje svojím šatníkom. Noblesou a eleganciou dokonca často pripomína Brigitte Macron a pri pohľade na najnovšie fotografie jej kúskov nám nezostáva nič iné, len súhlasiť.

Fotografie šatníka Evy Pavlovej nájdete v galérii »

Najväčšie farebné zastúpenie v jej šatníku má noblesná modrá, energická červená či ružová, ktorá má však v jej štýle privilegovanú moc. Najrôznejšie odtiene ružovej ju totiž sprevádzajú pri dôležitých spoločenských udalostiach. Podľa denníka Blesk vykročila Eva Pavlová vpred a postupne sa otvára svetu aj čo sa šatníka týka.

Eva Pavlová (58) je síce prvou dámou Česka len niekoľko mesiacov, osvojila si však šatník, ktorý zodpovedá skúsenej dáme, ktorá vie, ako sa obliecť. Podľa zahraničných médií pri obliekaní berie veľký dôraz na farby, chce tým niečo svetu odkázať?
Zdroj: Facebook/ Petr Pavel

Podľa módnej koučky a stylistky Kamily Vodochodskej vykročila s pomocou odborníkov z tej zabehnutej škály, a že sa naozaj darí farby spracovávať veľmi citlivo na kvalitných materiáloch s podporou českých lokálnych dizajnérov, šperkárov a tvorcov rôznych doplnkov.

Anketa
Páči sa vám, ako sa oblieka Eva Pavlová?

„Khaki odtiene by mohli plniť funkciu doplnkovú, ktoré by mohli v detaile veľmi pozdvihnúť práve aj napríklad zvolenú ružovú, ktorá sa často objavuje v outfitoch,“ povedala Kamila Vodochodská.

Prečítajte si tiež: