Pozrite sa, čo robia v LA, na najnovších FOTO >>>

Dvojica sa momentálne nachádza v luxusnom sídle herca Tylera Perryho v hodnote 18 miliónov. Harry s Meghan si musia po odchode za veľkú mláku platiť z vlastného vrecka nájom domu, ochranku, pestúnku a rovnako, ako bežní smrteľníci, aj oni musia platiť dane. Mnohí sa však pýtajú, odkiaľ má dvojica na luxusný život v LA peniaze, keďže ani jeden z nich nepracuje, nehovoriac o tom, že ich podnikateľský sen sa im postupne začína rúcať.

Harry s Meghan si totiž chceli zaregistrovať charitatívnu organizáciu s názvom Archewell. V žiadosti bolo uvedené, že dvojica si chce založiť webovú stránku týkajúcu sa filantropie, peňažných darov a rôznych kariérnych príležitostí. Na stránke by sa taktiež nachádzali vzdelávacie materiály vo filmovom spracovaní, ďalej vo forme podcastov a elektronických kníh. Harry s Meghan sa však podľa britského denníka DailyMail vykašľali na formálnosti a množstvo dokumentov nedodali úradom včas. Ich žiadosť tak bola zamietnutá. 

Anketa
Myslíte si, že Harry s Meghan spravili dobre, keď sa vzdali kráľovských povinností?
  • 7%
  • 93%

Namiesto poriadnej práce tak obaja aspoň pomáhajú nezištne. Tento týždeň poctili svojou návštevou kaviarne a pekárne spoločnosti Homeboy Industries, kde spolu s bývalými členmi gangov pripravovali jedlá pre ľudí, ktorí sa ocitli vo finančných ťažkostiach. „Naši zamestnanci boli z ich pomoci nadšení. Spoločne pomáhali pri príprave jedla a taktiež sa dozvedeli viac o našom novo spustenom programe #FeedHOPE," napísala spoločnosť na sociálnu sieť pod fotografiami.  

Pozrite sa, čo robia v LA, na najnovších FOTO >>> 

Prečítajte si tiež: