Michael Douglas kúpil tento "kúsok raja", ako ho miestni volajú, ešte v roku 1990, kde si chcel so svojou rodinou úžívať krásne chvíľe. Obrovský kus 77-hektárového pozemku nachádzajúci sa na pobreží ostrova Mallorca pripomína na prvý pohľad zámok. Radosť ani nadšenie však netrvá večne. Herec sa toto všetko pokúša predať. Problém je však v tom, že to trvá už 5 rokov.

Dom Michaela Douglasa
Dom Michaela Douglasa
Zdroj: Profimedia

FOTKY Douglasovho paláca nájdete v galérii >>

Prekrásny dom ponúkol svojho času za astronomických 50 miliónov eur. Kupec sa však "prekvapivo" nenašiel. V týchto dňoch to Michael skúša opäť, no cenu musel "mierne" znížiť. Z päťdesiatky išiel na tridsiatku. Či to ale bude máť účinok, nevie nikto. Cena 150 rokov starého sídla, ktoré oficiálne nesie názov S’Estaca, je na predaj za 28,9 miliónov eur. V jeho útrobách človek nájde hádam úplne všetko. 10 kúpeľní, 10 spální, telocvičňu, knižnicu atď. Každá miestnosť má podlahové kúrenie, klimatizáciu a moderné zariadenie.

Michael Douglas (74)
Michael Douglas (74)
Zdroj: profimedia.sk

Súčasť pivnice tiež tvorí vináreň vybavená štýlovým rustikálnym nábytkom a drevenými sudmi na víno. Čerešničkou na torte je malý rybársky domček na brehu a tiež lodné mólo. Okolo celého objektu je. samozrejme. samá zeleň vrátane olivového hája. S’Estaca má za sebou bohatú históriu. Pred Douglasom tu býval napr. toskánsky uznávaný princ Ludvik Salvádor, ktorý sídlo kúpil ešte v roku 1867.

Nóbl kúpeľňa.
Nóbl kúpeľňa.
Zdroj: Profimedia

Fúzalý herec chce "domček na pláži" predať už dlho. Cenu po viac ako piatich rokoch znížil o 20 miliónov. Uvidíme, či sa tentoraz niekto na ponuku chytí.

Mohlo by vás zaujímať: