FOTO Harryho z natáčania v galérii >>>

Harry s Meghan sa oficiálne vzdali kráľovských povinností 31. marca tohto roku. To, že nechcú byť aj naďalej súčasťou rodiny, oznámili po tom, čo sa vrátili z kanadského Vancouveru, kde so synom Archiem strávili prvé spoločné Vianoce. Ako sa však zdá, svoj odchod už plánovali ešte v lete minulého roka.

Harry sa dokonca počas premiéry rozprávky Leví kráľ, kde boli s Meghan pozvaní, snažil vybaviť svojej manželke teplé miestečko v Hollywoode. Jej prvá spolupráca od odchodu z Veľkej Británie bola so spoločnosťou Disney, kde čítala komentár k dokumentárnemu filmu o slonoch. Meghan údajne venovala svoj honorár na záchranu týchto ohrozených zvierat.

Meghan Markle a princ Harry na premiére Levieho kráľa.
Meghan Markle a princ Harry na premiére Levieho kráľa.
Zdroj: Dave J Hogan

Stane sa z princa herec?

Podľa britského denníka Mirror však nezaháľa ani Harry a postupne ide po stopách svojej manželky. Najnovšie sa má objaviť v špeciálnej epizóde rozprávky s názvom Lokomotíva Tomáš, ktorá oslavuje 75. výročie. Vnuk kráľovnej Alžbety bude po celý čas sedieť v kresle s knihou v ruke, z ktorej bude čítať niektoré pasáže. "Túto rozprávku sledovalo toľko rodín. Bola to inšpirácia pre deti, ktoré našli odpovede na niektoré otázky prostredníctvom zábavy a vzrušujúcich príbehov. Som hrdý na to, že ma požiadali o účasti na tejto špeciálnej epizóde," povedal princ Harry. Ten dokonca priznal, že mal z natáčania menšiu trému. 

FOTO Harryho z natáčania v galérii >>>

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: