VIAC FOTO nájdete TU!

Keď sa Esmeralda začala vysielať, nikto nečakal, že bude mať taký obrovský úspech. Príbeh o chudobnom a slepom dievčatku, ktoré miluje zelenú farbu, zasiahol divákov všetkých vekových kategórií. Každý z nich v duchu prežíval lásku s neodolateľným Josém Armandom, ktorý za svoj vzťah s Esmeraldou bojoval aj proti vlastnej rodine.

Anketa
Sledovali ste seriál Esmeralda?

Napriek tomu, že od prvej klapky ubehlo už 25 rokov, je dnes herečka Leticia Calderón pekným príkladom toho, že žena dokáže byť očarujúca v každom veku. Na pracovnú sféru sa kráska s uhrančivým pohľadom sťažovať nemohla, no v súkromí to už také ideálne nemala. Po roku 2000 sa Leticia z verejného života stiahla z osobných dôvodov. Jej najstarší syn sa narodil s genetickou poruchou.

Ako vyzerá seriálová Esmeralda dnes? FOTO nájdete TU!
Anketa
Páči sa vám hlavná predstaviteľka Esmeraldy aj po 25 rokoch?
Diváci ju zbožňovali ako hrdinku Esmeraldu.
Zdroj: archív

Luciano (18), má Downov syndróm, čo znamená, že potrebuje špeciálnu starostlivosť. Herečka vydala v roku 2009 knihu s názvom Luciano, anjel môjho života, v ktorej sa podelila o prvých 5 rokov jeho života.

FOTO Esmeraldy v plavkách a bez mejkapu NÁJDETE TU!
Leticia Calderón, ktorú všetci poznáme ako Esmeraldu, je dnes dvakrát rozvedená a má dvoch synov.
Zdroj: Instagram @esmeralda

„Bol to veľký šok, pretože som o tom nič nevedela. Keď mi bezprostredne po pôrode dávali správu o synovom zdraví, povedali mi, že máme problém, dieťa má šelest na srdci a bojuje o život. Potom mi povedali, že majú veľké podozrenie, že má Downov syndróm,“ spomína. Calderónová, ktorá neváhala ani na moment, sa na roky vzdala svojej kariéry a všetok čas venovala synovi. „Hlavné bolo, že žije, a že mu bije srdiečko,“ priznala po rokoch.

Prečítajte si tiež: