Ani 10 rokov po smrti nemá pokoj. Najpretriasanejšie meno posledných dní, ktoré neskloňujú len médiá, ale aj celebrity, rodina, detské obete či dokonca jeho vlastný vrah. Po spŕške obvinení a dehonestujúcich právd o živote zosnulého Michaela Jacksona vyplávali na povrch ďalšie intímne detaily z jeho osobného života.

K dielu tentokrát nepridal ruku nikto iný ako Michaelov lekár Conrad Murray (66), ktorý mu podal smrtiacu dávku liekov, čoho následkom spevák zomrel. Za jeho usmrtenie si odsedel len dva roky. Pred údajnou chybou v dávkovaní sa mal o Jacksona príkladne starať, dokonca mu musel každý deň siahať na penis.

Lekára Conrada Murrayho, ktorý podal Michaelovi smrtiacu dávku liekov, odsúdili v roku 2011 na 4 roky.
Lekára Conrada Murrayho, ktorý podal Michaelovi smrtiacu dávku liekov, odsúdili v roku 2011 na 4 roky.
Zdroj: gettyimages

Jacksonov anjel smrti si servítku pred ústa rozhodne nedával. Britskému Mail On Sunday poslal list, v ktorom opísal ich skutočný vzťah. "Chcete vedieť, ako veľmi sme si boli s Michaelom blízki? Každý večer som mu držal penis. Musel som mu nasadzovať kondómový katéter, pretože sa Michael v noci pomočoval. Trpel stratou citu a inkontinenciou. Michael si však ten kondóm nedokázal nasadiť sám, takže som to musel robiť ja."

Tento problém mal speváka trápiť takmer nepretržite, pred trapasom ho mohlo zachrániť len vhodne zvolené oblečenie. "Nosil len čierne nohavice, pretože, keď sa vymočil, ešte niekoľko hodín potom mu moč kvapkal z penisu."

Pozrite si, aké perverznosti našli pri prehliadke Michaelovho ranča

Michael Jackson
Michael Jackson
Zdroj: Profimedia.sk

Michael Jackson zomrel v roku 2009 na predávkovanie liekmi, ktoré užíval pre problémy so spánkom. Práve Murray bol tým, ktorý mu toto priveľké množstvo lieku podal. Conrad bol odsúdený na 4 roky väzenia, no nakoniec ho pustili von po menej než dvoch rokoch.

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: