Drsný vlasáč Reno Rains, ktorý sa preháňal púšťou na motorke a snažil sa očistiť svoje meno, bol pred vyše 20 rokmi idolom mnohých žien. Lamasovi úloha policajta, ktorého jeho bývalí kolegovia neprávom usvedčili z vraždy manželky, ktorú sami omylom zabili v snahe odstrániť Rainsa, sadla ako uliata. Okrem Lamasa fanúšikov ohurovali aj Branscombe Richmond (64) ako Bobby Sixkiller a jeho seriálová nevlastná mladšia sestra Cheyenne v podaní Kathleen Kinmont.

Posledná klapka seriálu však padla po piatich sériách ešte v roku 1997 a odvtedy sa už stará partička opätovne nezišla – teda, až doteraz. Herečka Kelly Hu (51), ktorá v Odpadlíkovi stvárnila vedľajšiu úlohu a známejšia je skôr ako veštkyňa z Kráľa Škorpióna (2002), zverejnila na sociálnych sieťach spoločnú selfie z hollywoodskej akcie. Lamas a Richmond však spolu po dlhej dobe zapózovali už pred niekoľkými dňami – na párty v kalifornskom meste Burbank sa zvítali aj s Kathleen Kinmont, pričom sa ochotne nechali odfotiť.

Ako dnes vyzerajú Odpadlík, kedysi krásna Cheyenne a žartovný Bobby? Pozrite si FOTO v galérii >>>

Seriál Odpadlík bol hitom aj na Slovensku.
Seriál Odpadlík bol hitom aj na Slovensku.
Zdroj: Twitter

 

S Kelly Hu, ktorá mala v Odpadlíkovi len menšiu úlohu naprieč niekoľkými dielmi, sa hlavní hrdinovia stretli na jednom z popkultúrnych festivalov v Los Angeles. Zatiaľ čo Sixkiller sa až tak nezmenil, zostarnutého Rainsa bez dlhých vlasov by ste dnes zrejme bez problémov prehliadli. A pokiaľ ide o samotnú Kelly, tá je aj po 50-ke stále sexi. Na sociálnych sieťach sa netají svojimi šedinami a vek sa ani omylom nesnaží zakryť farbou či plastikami – na rozdiel od blonďavej Kathleen, ktorá si za uplynulé dve desaťročia očividne pomohla plastikami. Nuž, presvedčte sa sami, že to tak je. Takto prirodzená krása veru nevyzerá... teda, takto nevyzerá žiadna krása!

Anketa
Pozerávali ste Odpadlíka?
  • 93%
  • 7%

Ďalšie SEXI FOTO Kelly Hu nájdete v galérii >>>

Herečka Kelly Hu
Herečka Kelly Hu
Zdroj: Instagram

Pozrite sa, ako zmenili aj ostatné hviezdy seriálov 90. rokov: