Viac FOTO premien nájdete TU!

Dnes už 28-ročná Evanna Lynchová, ktorá hrala vo filmoch Lunu Lovegoodovú, uverejnila skupinovú selfie so svojimi bývalými kolegami Jamesom a Oliverom Phelpsom (33), ktorí hrali Freda a Georga Weasleyovcov, a s 28-ročnou Bonnie Wrightovou, ktorá stvárnila sestru dvojčiat Ginny.

Bonnie stvárnila v Harrym Potterovi čarodejnicu Ginny Weasleyovú.
Zdroj: Movie Stills DB

Bonnie sa objavila v sérii Harryho Pottera ako mladšia sestra Rona Weasleyho, ktorá mala v neskorších dieloch čoraz väčšiu úlohu a nadviazala aj vzťah s hlavnou postavou Harrym. Jej hviezda však nezhasla ani po ukončení série. Len nedávno dokončila nakrúcanie americkej komédie Tí, ktorí sa túlali, o mladej žene, ktorá podnikne výlet po vidieku v Gruzínsku, ktorý odhaľuje vzťahy medzi jej priateľmi.

 

Bonnie, ktorá už dávno nie je malým dievčaťom, sa okrem herectva v posledných desiatich rokoch venovala aj modelingu.

V roku 2011 sa zasnúbila s hereckým kolegom z Harryho Pottera a hviezdou z filmu Sweeney Todd Jamiem Campbellom Bowerom. Zásnuby však páru vydržali len rok a následne ich odvolali.

Herci zverejnili spoločnú fotografiu po takmer 10 rokoch.
Zdroj: instagram

O zábavnú snímku s kolegami sa podelil aj Oliver Phelps. K veselej fotografii s vtipnými grimasami nezabudol pripísať aj milý status: „Berieme tieto veci veľmi vážne!“

Premeny hercov nájdete na ďalšej strane