NOVÉ FOTO ANGELINY V GALÉRII

Angelina Jolie je po rozchode s Pittom ako vymenená! Kedysi sexi herečka sa na červenom koberci ukazovala v tých najkrajších šatách, ktoré jej viac odhaľovali, ako zakrývali, sa najnovšie ukazuje v dlhých šatách alebo košeliach, ktoré na nej pre ubúdajúcu váhu visia. Mama šiestich detí sa najnovšie objavila na nákupoch so synom Knoxom v obchode s umeleckými potrebami. Angelina mala ako vždy oblečené dlhé čierne šaty, ktoré jej siahali až po zem. Obuté mala žlté šľapky, cez rameno prehodenú hnedú kabelku a na tvári zdravotné rúško. 

Fanúšikov však nevystrašila iba jej chudá postava, ale najmä pohľad na vychudnuté ruky. Kráska z filmu Tomb Raider sa už mesiace neukázala oblečená v niečom inom, ako v dlhých šatách či vo voľnej blúzke. 

Dajú sa s Pittom opäť dokopy? 

Ako informuje britský denník Dailymail, Brad Pitt s Angelinou momentálne navštevujú rodinnú poradňu. Rovnako sa hollywoodsky herec objavuje čoraz častejšie po jej boku, keďže v Los Angeles bývajú iba niekoľko ulíc od seba. Paparazzi ho načapali už druhýkrát na jeho motorke, ako odchádza z domu Angeliny. "Trvalo im veľmi dlho, než začali vo vzťahu napredovať. Konečne ich vzťah napreduje správnym smerom," cituje denník zdroj z ich blízkeho okolia. 

Anketa
Myslíte si, že sa Angelina a Brad Pitt vrátia ešte niekedy k sebe?
  • 20%
  • 10%
  • 70%

NOVÉ FOTO ANGELINY V GALÉRII