Viac FOTO nájdete TU!

Princezná Charlene za posledné roky zápasila s mnohými zdravotnými problémami a bola odlúčená od svojej rodiny. Absolvovala operáciu v Južnej Afrike a vo Švajčiarsku sa liečila z vyčerpania. Ako neskôr uviedli zdroje z jej okolia, zdravotný stav princeznej malo na svedomí jej nešťastné manželstvo s princom Albertom, ktorý ju mal podvádzať a dokonca sa hovorí aj o jeho nemanželských deťoch.

Zdroj: Profimedia

Ani po liečení a návrate k rodine nebolo vídať na tvári princeznej Charlene úsmev, vďaka čomu si v médiách vyslúžila označenie šialene smutnej princeznej. V uplynulých mesiacoch sa dokonca objavili informácie, že kráľovská rodina má Charlene platiť vcelku slušný balík peňazí za to, aby naďalej verejne vystupovala po boku manžela princa Alberta. Napriek tomu, že sa bok po boku na verejnosti spolu so svojimi ratolesťami objavujú pomerne často, objavili sa informácie o ich rozvode.

Princezná Charlene má stále smutný úsmev.
Zdroj: Profimedia

Informáciu ako prvý zverejnil francúzsky časopis ROYAUTÉ, ktorý tvrdil, že princ a princezná sú v procese odlúčenia. Fáma nabrala na sile, keď článok prebrali ďalšie bulvárne plátky, čo vyvolalo špekulácie na sociálnych sieťach. Tlačová kancelária paláca však uviedla: „Formálne popierajú zlomyseľné fámy, ktoré časopis šíril. Prosím, ignorujte tento článok, ktorý je úplne nepodložený.“

Anketa
Myslíte si, že sa princezná Charlene rozvedie?

Ako sa však zdá, bez vánku sa ani lístok nepohne, čo potvrdili najnovšie fotografie princeznej Charlene. Tú sa totiž podarilo nasnímať fotografom počas jej návštevy v Miláne. Princezná mala na sebe oblečenú sivú mikinu a modré džínsy. Viac ako jej skromný outfit však fotografov zaujal detail na jej ruke. Princezná totiž na ruke nemala zásnubný prsteň, keď vchádzala do svojho hotela v sprievode ochranky. Fotografie tak znova vyvolali špekulácie o tom, či sa dvojica po 12-ročnom manželstve predsa len neodlúčila.

Princezná Charlene so svojím manželom princom Albertom a s ich dvojčatami Gabriellou a Jacquesom.
Zdroj: PLS Pool

Kráľovský pár sa zosobášil v júli 2011 po tom, čo princ požiadal Charlene o ruku s ručne vyrobeným diamantom lemovaným menšími diamantmi, ktoré navrhol taliansky klenotník Repossi. Neskôr, počas svadobnej bohoslužby, si pár vymenil 18-karátové platinové prstene z bieleho zlata od Cartiera, pričom princezná Charlene sa smiala, keď prsteň navliekala manželovi na prst. V tom čase bola Charlene francúzskymi médiami nazvaná "nevestou na úteku" po tom, čo sa údajne pokúsila utiecť pred svadbou. Správy však boli popreté.

Prečítajte si tiež: