Viac FOTO nájdete TU!

Speváčka Shakira si po prevalení nevery a rozchode prechádza náročným obdobím. Niet sa teda čo čudovať, že hľadá miesto, kde by mohla vychovávať svoje deti bez toho, aby mala neustále na očiach svojho neverného expartnera Piquého a jeho mladú milenku.

Shakira a Piqué majú dvoch synov.
Zdroj: Getty Images

Shakira (45) sa plánuje presťahovať do amerického mesta Miami aj s ich dvoma synmi, pričom Piqué (35) ich bude mať každý mesiac na desať dní a počas školských prázdnin. "Nie je to tak, že jeden vyhral a druhý prehral - ak niekto vyhral, sú to deti," uviedol v utorok pre tlačovú agentúru AFP Piquého právnik po ukončení rokovaní o opatrovníctve, ktoré trvali niekoľko mesiacov.

Shakira sa podľa najnovších informácií plánuje presťahovať do luxusného sídla na pobreží v Miami Beach, ktoré kúpila ešte v roku 2021 za 3,4 milióna dolárov. Dnes má však sídlo hodnotu neuveriteľných 20 miliónov dolárov.

Anketa
Páči sa vám luxusné sídlo, kde chce Shakira vychovávať svojich synov?

Dvojpodlažné sídlo na hviezdami ospevovanej North Bay Road v Miami Beach má výhľad na nedotknuté vody zálivu Biscayne Bay a môže sa pochváliť šiestimi spálňami, ôsmimi kúpeľňami a rozľahlou terasou s bazénom, ktorá je vhodná pre rodinný život aj pre zábavu.

Prečítajte si tiež: