VIAC FOTO nájdete TU!

Bradovi konečne niečo prinieslo radosť za posledné roky, ktoré sú pre neho charakteristické nekonečným súdnym sporom o výchovu šiestich detí s Angelinou Jolie. Od šokujúcej správy, že sa niekdajší najkrajší hollywoodsky pár rozvádza, uplynulo už niekoľko rokov a Brad Pitt od toho času chodil s nejednou kráskou. Teraz prišiel britský denník The Daily Mail s informáciou, že Bradovi zohrieva posteľ Ines de Ramon (29), ktorá pracuje v šperkárskom priemysle.

FOTO Ines de Ramon nájdete TU!

Hollywoodskeho žrebca a celebritnú klenotníčku nafotili na Bonovom koncerte, ktorý sa konal v nedeľu (13. 11.), kde si otvorene prejavovali sympatie zaľúbenými pohľadmi a nežnými dotykmi. Obaja pôsobili šťastne a spokojne. Spoločnosť im robila modelka Cindy Crawford (56) s manželom.

Anketa
Páči sa vám Bradova nová známosť?
Brad a Angelina patrili medzi najkrajšie páry Hollywoodu.
Zdroj: Shutterstock
FOTO Bradovej novej známosti nájdete v našej galérii >>>

Ines sa tento rok rozišla so svojím manželom Paulom Wesleym (40), ktorý sa preslávil jednou z hlavných úloh v seriáli Upírske denníky. Manželia boli od roku 2019 a momentálne žijú oddelene, rozvod ešte nebol potvrdený.

Anketa
Tvoria podľa vás Ines a Brad pekný pár?
Vyzerá to tak, že pozornosť svetových médií sa na Brada a Ines bude sústreďovať čoraz viac predovšetkým v najbližších dňoch.
Zdroj: Instagram Brad Pitt
FOTO Ines nájdete TU!

De Ramon v roku 2013 ukončila bakalárske štúdium na Ženevskej univerzite v odbore obchodná administratíva. V súčasnosti pracuje ako vedúca veľkoobchodu pre losangeleskú značku šperkov Anita Ko Jewelry, ktorá medzi svojich fanúšikov zaraďuje hviezdy ako Hailey Bieber, Kourtney Kardashian a Mandy Moore.

Prečítajte si aj: