VIAC FOTO nájdete TU!

Eva Tiamat Medusa (61) sa narodila v Arizone ako Richard Hernandez. Po mnohých rokoch v koži muža sa vo veku 35 rokov rozhodla zmeniť všetko, čo dovtedy vybudovala. Dala výpoveď v práci, zmenila si pohlavie a začala so svojou transformáciou. Eva sa chváli tým, že je prvou a jedinou osobou, ktorej boli odstránené obe uši, uvádza portál DailyMail.

Anketa
Myslíte si, že to Eva už s toľkými operáciami preháňa?

Ako prvý jej premenou prešiel nos. Dala si odstrániť uši a očné bielka si prefarbila na zelené. Eva si tiež dala urobiť osem zvláštnych umelých rohov. Celá sa potetovala a dokonca aj podstúpila kastráciu. Chce sa stať totiž prvým „bezpohlavným drakom na svete“. A to nie je všetko. Ešte si chce odstrániť svojich zvyšných šesť zubov, aby ich mohla nahradiť implantátmi, ktoré vyzerajú ako dračí chrup.

FOTO Evy pred premenou nájdete TU!

"Chcem sa čo najviac podobať drakovi. Dokonca som si rozrezala jazyk na polovicu. Mám pred sebou ešte naozaj dlhú cestu," zverila sa denníku Daily Mirror. "Pred svojou transformáciou som bola viceprezidentkou jednej z najväčších bánk v USA. Musela som odísť z práce, pretože som sa nakazila vírusom HIV a bála som sa, že zomriem. Chcela som si splniť svoje sny."

DESIVÉ FOTO Evy nájdete v galérii >>>

V priebehu rokov mala viacero mien a osobností, ktoré jej v danom období imponovali a chcela sa na ne podobať. Po čase sa však definitívne rozhodla, že z nej bude drak. Podstúpila aj skarifikáciu na tvári a hrudi. Ide o mechanické porušenie vrchných vrstiev kože. Zákrok jej mal dopomôcť k tomu, aby mala pokožku ako plazy. Bohužiaľ, jej premeny sú veľkou hrozbou pre telo. Ona to však vníma tak, že urobila tú najlepšiu vec v jej živote.

Prečítajte si tiež: