Nedávno debutovali na červenom koberci ako pár a dnes sa už neskrývajú. Sexi herec Luke Evans zlomil nejedno srdce po tom, čo vyšiel s pravdou von. Momentálne je po jeho boku už nejaký ten piatok Fran Thomas, s ktorým ho najnovšie videli na pláži v Miami. Okrem svalnatej postavy dvojica predviedla aj sexi plavky, ktoré zakryli len to najnutnejšie.

Fotografie sexi priateľa Luka Evansa nájdete v galérii »

Hercov priateľ, manažér Fran, svojou postavou dokonale odráža zdravý životný štýl. Ten Luke Evans taktiež roky rokúce hlása a ukazuje svoje svaly pri rôznych príležitostiach. Či už je to vo filme, či na dovolenke, jednoznačne vidno, že cvičenie praktikuje pravidelne.

Hviezda filmov Drakula či Hobit sa na verejnosti často neukazoval so svojimi partnermi. Vyzerá to však tak, že projektový manažér Thomas je výnimkou. Podľa zahraničných médií dvojica spolu randí viac ako rok a ich spoločné vystúpenia na verejnosti sa stávajú čoraz častejšie.

Luke Evans trávi s priateľom Franom zjavne dostatok voľného času.
Zdroj: instagram

Okrem toho, že herec je veľmi obsadzovaným a populárnym vo filmovej brandži, čoraz častejšie sa objavuje aj ako hudobný interpret. Ak ste ešte žiadnu pieseň v podaní talentovaného umelca nepočuli, čo najskôr to napravte. Jeho hlas je naozaj geniálny.

Prečítajte si tiež: