Viac FOTO nájdete TU.

Už o niekoľko dní, presne v piatok 10. decembra, sa ľudia po celom svete môžu tešiť na vianočný online koncert iHeartRadio's 2021. Pred veľkolepým večerom sa od 30. novembra konali vo viacerých amerických mestách menšie udalosti spojené s iHeartRadio's 2021. Na jednej z nich sa okrem oplieskaných celebrít objavili aj dve seriálové krásky z 90. rokov, a to seriálová Donna z Beverly Hills 90210 a Buffy, premožiteľka upírov, Sarah Michelle Gellar.

Seriálová Donna stavila na sexepíl a na červený koberec prišla vo zvodnom outfite, ktorý viac odhaľoval, ako zahaľoval, Tori Spelling si pri tejto príležitosti obliekla čierne čipkované body s priehľadnou čiernou sukňou pripomínajúcou vlečku, ktorej rozparok siahal až medzi jej nohy. Outfit doplnila sexi rovným účesom a krvavými perami.

Zdroj: Youtube/Screen Junkies

Oproti nej tak pôsobila seriálová premožiteľka upírov vcelku fádne. Sarah Michelle Gellar totiž na červený koberec nakráčala v čiernych roztrhaných rifliach a krátkom čiernom svetri. Čo poviete, ktorej to pristalo viac - odvážnej Tori alebo konzervatívnejšej Sarah Michelle Gellar?

Anketa
Ktorej z herečiek to na červenom koberci pristalo viac?
Zdroj: archív