Do New Yorku sa presťahovala v roku 1996. O dva roky neskôr sa na jednom večierku spoznala s realitným magnátom Donaldom Trumpom. Počas kariéry na prehliadkových mólach sa portréty mladej Melanie, viac či menej odhalené, objavili na titulných stranách viacerých prestížnych magazínov.

SEXI FOTO mladučkej Melanie Trump, na ktorých sa na seba ani nepodobá, nájdete v galérii >>

Američania ju začali spoznávať z časopisov ako Vogue, Harper Bazaar, In Style, New York Magazine, Vanity Fair, Glamour, GQ či Elle. V roku 2000, teda už keď tvorila pár s Trumpom, sa odhalila na prvej strane magazínu Sports Illustrated Swimsuit.

VIDEO: Melania Trump si v roku 1993 zahrala americkú prezidentku v slovinskej reklame

S Donaldom sa zasnúbila v roku 2004 a svadba bola o rok neskôr. Nechýbal na nej celý rad celebrít vrátane Heidi Klum a prišli dokonca aj manželia Clintonovci. Pramálo vtedy Hillary vedela, že o 11 rokov neskôr sa Trumpovi postaví vo voľbách a súboj o prezidentúru prehrá.

Anketa
Ako veľmi sa podľa vás Melania zmenila za posledných 20 rokov?

Trumpa sa nechce dotýkať ani jeho vlastná žena: VIDEO Melanie obletelo celý svet!

Posledné roky sa množia správy o tom, že Melania je vo vzťahu nespokojná a chce sa s Donaldom rozviesť – údajne čakala len na to, kým jej muž prehrá voľby a skončí v úrade. Dokonca vraj rezignovala aj vtedy, keď ju prosili, aby manželovi dohovorila počas útokov na Kapitol, nech vystúpi pred Američanmi.

Donald Trump a Melania Trumpová
Zdroj: Wikimedia

Pozrite si aj: