FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Na luxusné sídlo v Santa Barbare, ktoré je novým domovom bývalej kráľovskej dvojice, si museli Harry s Meghan zobrať niekoľkomiliónovú pôžičku. Napriek tomu niet pochýb o tom, že si  9-izbový palác so 16 kúpelňami zariadili tak, ako sa na bývalú kráľovskú dvojicu patrí. Jasným dôkazom sú fotografie z ich domu, ktoré kolujú internetom. Meghan však dala prostredníctvom videohovoru nahliadnuť do svojho domu vôbec prvýkrát! 

VIDEO Meghan sa objavila v talentovej šou a dala nazrieť do svojej luxusnej obývačky

Vojvodkyňa sa súťažiacemu Archiemu, ktorý má rovnaké meno ako jej syn, prihovorila zo svojej obývačky. A reakcia britského denníka Dailymail na seba nedala dlho čakať. 

Anketa
Ktorej kráľovskej dvojici fandíte viac?
  • 14%
  • 86%

Meghan mala na komode za sedačkou položené sviečky značky Diptyque Tubereuse, pričom cena jednej sa pohybuje od 47 libier. V pozadí je tiež vidieť veľkú zbierku umeleckých kníh, ozdobné misy a mohutné stojany na sviečky. Fanúšikov rodiny taktiež zarazilo, že Meghan s Harrym majú v obývačke bielu pohovku napriek tomu, že majú batoľa a dvoch psov. Podľa iných zas obývačka vyzerala tak, akoby si ju Meghan tesne pred prenosom preriadila a knihy, ozdobné sviečky a dekoratívne misy dala do videa náročky. 

Honosné sídlo Harryho a Meghan má hodnotu 14 miliónov a susedí s domom Oprah Winfrey a moderátorky Ellen DeGeneres. 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: