Viac FOTO nájdete TU!

Kráľ rokenrolu, sexidol a biely muž s čiernym hlasom. Pod týmito prívlastkami milióny fanúšikov po celom svete dodnes poznajú speváka Elvisa Presleyho († 42). Jeho život však vyhasol rovnako predčasne ako život jeho jedinej dcéry Lisy, ktorá zomrela vo štvrtok večer po zlyhaní srdca.

Priscilla Presley, Lisa Marie Presley a Elvis Presley
Zdroj: Northfoto

Pre smrť v mladom veku sa spevák nedožil obrovského šťastia v podobe krásnych vnúčat, ktoré na svet priviedla jeho jediná dcéra Lisa Marie Presley. Tá sa mimo iného preslávila aj vzťahom so zosnulým spevákom Michaelom Jacksonom.

Elvis a Priscilla s ich dcérou Lisou.
Zdroj: GAB Archive

Lisa priviedla na svet štyri deti, no dnes žijú už len tri. O syna Benjamina prišla v roku 2020. Benjamin († 27) údajne dlhodobo trpel depresiami a nakoniec sa v roku 2020 rozhodol svoj život ukončiť. Tri mesiace po smrti vydal koroner výsledky pitvy a uviedol v nej, že Ben trpel depresiami, v minulosti sa už o samovraždu niekoľkokrát pokúsil a v čase smrti mal v krvi drogy a alkohol.

Okrem Benjamina priviedla Lisa na svet aj tri dcéry. Danielle Riley Keoughová (33) sa živí ako herečka a modelka. Najväčšia pozornosť sa však aktuálne sústredí na dospievajúce dvojičky Harper Vivienne Ann a Finley Aaron Love Lockwoodové, ktorých súkromie Lisa poctivo strážila, a tak ich na verejnosti bolo vidieť len sporadicky.

Zdroj: instagram @priscillapresley

Z času na čas však zverejnila ich fotografie na sociálnej sieti Instagram. Z posledných fotografií Elvisových vnučiek behá po chrbte mráz. Okrem slávnej mamy sa totiž dievčatá nápadne podobajú aj na svojho zosnulého dedka. Čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: