Viac FOTO premeny malej Geissenovej na slečnu nájdete TU!

Z malých a rozmaznaných dievčat Geissenových vyrástli poriadne kočky. Nečudo, keď od prvej epizódy šou Geissenovci – Ťažký život milionárov, odvysielanej v roku 2011, uplynulo už neuveriteľných 9 rokov. Mladšia Shania a staršia Davina sa za ten čas výrazne zmenili a ako sa zdá, svojou krásou za maminou vôbec nezaostávajú.

Rodinu Geissenovcov zbožňujú aj slovenskí diváci. U nás však reality šou o ťažkom živote milionárov prestali vysielať, a tak dnes mnohí vôbec netušia, ako malé Geissenové vyzerajú dnes.
Zdroj: Život

Staršia dcéra Carmen a Róóóberta Geisenovcov je už takmer dospelá žena a budúci rok v máji oslávi 18. narodeniny.

Carmen na ne nedá dopustiť

"Moje dieťa! Keď sa smeješ, moja duša svieti, si moje šťastie a slnko. Bez teba, musíš mi veriť, už nikdy nechcem byť znova. Tvoje objatie - požehnanie!!! Posilňuje ma každý deň, dáva mi odvahu. Je to ako balzam pre dušu, ale aj pre telo a krv. Dieťa, som na tvojej strane. Spoľahlivá a konštantná, vždy so mnou môžeš počítať - milujem ťa, si môj diamant. Blahoželám k tvojim 17. narodeninám, po ktorých budeme spoločne oslavovať ešte veľa narodenín," rozcítila sa dojatá Carmen, pre ktorú sú jej dievčatá celým svetom.

Anketa
Páči sa vám premena malej Geissenky v mladú slečnu?

Mnohým fanúšikom premena malej Geissenky na dospelú slečnu poriadne vyrazila dych. Davina sa okrem krásnej tváre môže totiž pochváliť aj krásnou postavou a dlhými vlasmi. Napriek tomu, že na svojom profile na sociálnej sieti zverejňuje fotografie pravidelne samotná Carmen, nové foto svojich ratolestí publikuje len zriedka. Tak čo poviete, vyrástla malá Davina do krásy?

Pozrite si aj:

Mohlo by vás zaujímať: